Головна Новини «Дебют у Гончарівці» налаштовує на позитив

«Дебют у Гончарівці» налаштовує на позитив

24.06.2021 10:42

У рамках проєкту «Дебют у Гончарівці» 23 червня у світлиці відділу мистецтв бібліотеки жагу присутніх до прекрасного задовольняв літературно-мистецький фреш. На заході, підготовленому працівниками відділу мистецтв, глядачі мали змогу почути і побачити тих, котрі вперше у стінах нашої книгозбірні демонстрували свої творчі здібності. Вокальний дует з Олешок у складі Надії Градинар та Василя Кравченка подарував глядачам завзяту пісню «Їхали козаки полем», а ультрасучасний гурт «DvaЯda», до складу якого входять авторка-виконавиця Світлана Гаврилів (с. Станіслав) та прекрасна співачка Антоніна Потужня (м. Олешки), наснажили присутніх на майбуття відомими українськими піснями в новій сучасній інтерпретації.

Вперше перед шанувальниками українського мистецтва краю продемонструвала авторські роботи з фетру та презентувала свою дебютну поетичну збірку «Вранішні промені» молода поетеса Марина Сакара, яка вже майже рік є завсідницею артлабораторії «Українська Хата – талантами багата» і відточує свої літературні навички на засіданнях знаного літературного клубу «Елінг». Твори літераторки мали схвальні відгуки від присутніх у світлиці, а один з її найновіших віршів – «Горобець-нахаба» – прозвучав у виконанні вихованиці дошкільного закладу освіти №9 Єви Ярославцевої. 4-річна Єва нещодавно саме з цією поезією виборола перше місце у Другому мистецькому online-фестивалі «ХатаФест», за що і отримала під час нашого заходу диплом лауреата та пам’ятні призи.

Проєкт «Дебют у Гончарівці» наснажує дебютантів на нові творчі звершення і налаштовує краян на позитив. Закликаємо всіх творчих особистостей Херсонщини, хай навіть із найвіддаленіших куточків області, не боятися відкривати у собі таланти. Заповнюйте анкету претендента на участь у заході – і мерщій до Гончарівки. Ми радо підтримаємо вас!

                                               Олег Олексюк,
                                               керівник проєкту «Дебют у Гончарівці»
 

Календар подій

     12
345 6 789
10 1112 13 141516
17 18 19 20212223
24 25 26 27282930
31