Головна Новини День читання

День читання

06.09.2023 20:05

«Якщо шукаєш в книгах мудрості уважно,

то знайдеш велику користь для душі своєї» 
Нестор Літописець


6 вересня відзначають День читання - абсолютно унікальне свято, присвячене літературі та книзі.  Хіба можна уявити, як би розвивалося людство, якби не було книг?.. Її завжди люди поважали як джерело знань. Книги для людства - те саме, що й пам'ять. У них - наша історія, відкриті істини, накопичені знання та віковий досвід. Зараз, на жаль, між людиною й книгою владно встали комп'ютери, мобільні телефони, телебачення, відсунувши головне джерело знань - книжку на другий план, але ж читання підвищує нашу грамотність.  День читання книги створене, щоб підбадьорити тих, хто любить читати та ще раз наголосити на його важливості.
 Саме на це працівниця Гончарівки акцентувала увагу підлітків на організованій акції «Читання - інформація, знання», що відбулася 6 вересня для українських дітей, які навчаються в польській школі. Книголюби активно включились у процес дійства. По черзі не тільки читали тексти зі сторінок книг, а й, проявляючи акторські здібності, кумедно зображували головних героїв. Про її величність книгу складено безліч прислів'їв, висловів, загадок. Діти знали їх напам'ять, наприклад: «Золото добувають із землі, а знання – з книги», «Одна книга тисячі людей навчає», «Книга – дзеркало життя», «Мовчить, а сто дурнів навчить», «Язика не має, а розуму навчає» та інші. Справжньою несподіванкою стали рухливі ігри: «Перетворися на тварину», «Їстівне-неїстівне»  та інші. Також  дітям розповіли правила поводження з книгою та різні цікаві факти, що дає читання для людини.
Читати книги завжди зручніше із закладинкою, тому на заході всі охочі могли їх виготовити власноруч. Нехай вона буде провідником за найцікавішими книгами їхньої шкільної пори. День читання пройшов захопливо та цікаво. 
Отож, читайте й розвивайтесь, адже це не тільки корисно, а й модно!

 

Календар подій

    1 2 3 4
567 8 9 10 11
12 13 14 15 16 1718
1920 21 22 23 24 25
26272829