Головна Новини День інформації “Світ живопису”

День інформації “Світ живопису”

27.03.2012 07:47

22 березня відбувся День інформації для студентів факультету культури та мистецтв Херсонського державного університету. Ми намагалися зробити все можливе, щоб ця зустріч поєднала приємне з корисним. Тому спочатку співробітник інформаційно-бібліографічного відділу Михайленко Ольга Василівна провела студентам урок-консультацію з правил користування каталогом — картковим та електронним. Потім гості  практично закріпили отримані знання, заповнивши листки читацької вимоги.
Ну і, звичайно, найдовше студенти затрималися у “рідному” відділі документів з мистецтва, в якому була проведена докладна екскурсія. Наші відвідувачі  познайомилися з багатими фондами і широкими можливостями відділу. Тут ми представили перегляд профільної літератури (понад 50 примірників), зокрема посібники з техніки живопису, альбоми відомих художників, періодичні видання, а також надали інформацію на запити, які виникли під час зустрічі — наприклад, історія олівця, дизайн чорної сукні. Також ми зробили бібліографічний огляд найновішої літератури з методики образотворчого мистецтва. Дуже зацікавила запрошених художня виставка Алісії Олійник, біля картин якої студенти могли поспілкуватися про особливості творчої манери херсонської художниці.
А наприкінці заходу запрошені мали змогу самостійно попрацювати із підготовленою для огляду літературою або ж просто культурно відпочити — подивитися фільм, пограти на музичних інструментах, погортати альбоми з репродукціями картин улюблених художників. Студенти залишилися задоволеними зустріччю і пообіцяли навідуватися до нас частіше.
 

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

     12
3 4 5 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31