Головна Новини Європа в об’єктиві

Європа в об’єктиві

23.05.2019 09:03

Наближається літо – пора подорожей... Чому ж нам так подобається подорожувати? Напевно, тому, що в подорожах постійно потрапляєш до абсолютно різних реальностей, традицій, звичаїв. Немов проживаєш різні життя й приміряєш різні ролі. Пробуєш різну їжу, не таку, як вдома. Спілкуєшся з різними за менталітетом людьми і, ніби то, пізнаєш смакуєш традиції, звичаї, культуру. Знаходиш для себе щось особливо близьке й рідне, відкриваєш щось надихаюче, розумієш те, що давно не міг зрозуміти.
Хтось відправляється у поїздку у передчутті захоплюючої пригоди. Для когось немає нічого кращого за нові екзотичні страви. Інші відчувають непереборну тягу до культурних цінностей. А ось американський соціолог Дін Макканелл вважає головною метою подорожей зміцнення власної ідентичності.

У відділі мистецтв з'явилася нова книжково-ілюстративна виставка-подорож «Європа в об'єктиві», яка спонукає відправитися в подорож негайно! Тут представлені книги, забезпечені ілюстративним матеріалом, про європейську архітектуру; путівники з сіті-планами; довідники фактів про історію та сучасність, політичну систему, економіку, довкілля, клімат, освіту, науку, дослідження, культуру, архітектуру, про парки та музейні комплекси. І, звичайно, фотоальбоми, які створювалися для того, щоб на мить уявити країну очима чуйного фотохудожника з унікальним баченням.

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тому приходьте до нас та обирайте маршрути своєї літньої подорожі, адже вони змушують цінувати те, що ми маємо, і дивитися на світ трохи інакше.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

      1
2 3 4 5678
9 10 1112131415
16171819202122
23242526272829
3031