Головна Новини Літературно-музичний вечір «Іду до вас, до прароду і роду!»

Літературно-музичний вечір «Іду до вас, до прароду і роду!»

22.12.2010 23:34

19 грудня, в день народження Миколи Івановича Братана, місто вшанувало пам’ять відомого земляка. На будівлі обласного Центру народної творчості було відкрито меморіальну дошку письменнику, поету, драматургу.
А 21 грудня у відділі документів з мистецтва відбувся літературно-музичний вечір «Іду до вас, до прароду і роду!», який зібрав побратимів поета, колег по перу, рідних людей (дружина Раїса Василівна, син Віктор Миколайович) та шанувальників творчості. Розпочався вечір з перегляду відеоінтерв’ю Миколи Івановича, що неабияк зворушило присутніх, адже там він згадував свій життєвий шлях, мудрі настанови батька та діда, а також про те, як розпочиналася його поетична творчість.
З великим хвилюванням і любов’ю читали вірші студенти І курсу факультету культури і мистецтв ХДУ – учасники театру «Студі-Арт» (художній керівник Лідія Лимаренко). Вчитель української мови та літератури Херсонського медичного коледжу Марчук Ольга Василівна разом з учнями підготували і виразно зачитали напам’ять добірку творів патріотично-ліричного звучання.
Владислав Закуракін, який був учнем Миколи Івановича, прочитав власну присвяту. Родзинкою стали пісні композитора Ігоря Полєвікова «Журавлі над степом», «Речетатив скіфа» у виконанні народного артиста України Харіса Ширінського.
З теплими словами вдячності звернувся до присутніх син поета – Віктор Миколайович, який щиро подякував за те, що пам’ятають батька, звертаються до його творчості, читають вірші, співають пісні. 

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

    1 2 3 4
567 8 9 10 11
12 13 14 15 16 1718
1920 21 22 232425
26272829