Головна Новини Година спілкування «Що ти знаєш про країни Європейського Союзу?»

Година спілкування «Що ти знаєш про країни Європейського Союзу?»

09.05.2024 19:24

Сьогодні одним з основних напрямків зовнішньої політики України є європейська інтеграція. У ці тяжкі часи війни  європейська спільнота не тільки вболіває, підбадьорює, турбується про нас українців, але й простягає руку допомоги, бере під свій захист та надає порятунок нашим жінкам з дітьми, літнім людям і тим хто потребує особливої уваги. У День Європи ми вшановуємо європейську єдність задля миру, поваги, свободи та прогресу. Сьогодні мільйони людей по всьому європейському континенту єдині у сподіваннях, прагненнях та вірі в перемогу України. Україна має обов’язково стати частиною Європейського Союзу. Адже це запорука її незалежності, подальшого розвитку науки і культури, забезпечення соціальної справедливості. З 2023 року, за указом президента В. Зеленського, Україна святкує День Європи 9 травня разом з усіма європейцями.

Тож саме цього дня працівники відділу мистецтв провели виховну годину з учнями 5-6 класів Нетеребської гімназії Черкаської області.

Ми говорили з ними про те, в якій країні і якому місті знаходиться географічний центр Європи. Скільки країн входить до складу ЄС та яка з цих країн найменша. Присутні почули, що символізують  зірки  на прапорі ЄС. Послухали гімн   Європи – його музика створена на основі фінальної частини 9 симфонії Л Бетховена. Разом з учнями називали країни Європи, які славляться своїми кулінарними шедеврами: Італія (піца, паста), Франція (круасани, торт «Наполенон»), Бельгія (бельгійські вафлі) та ін. Деякі учні поділилися своїми враженнями від подорожей до країн Європи.

Фінальною частиною нашого уроку було творче завдання, а саме: виготовлення брелка із фоамірану у формі українського віночка із символами ЄС.

 

                                                                                              С. Клименко

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
1011121314 15 16
171819 20 212223
24252627282930