Головна Новини Гостинна Гончарівка відкриває нові імена

Гостинна Гончарівка відкриває нові імена

12.02.2021 10:10

Уже вдруге велика сцена Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара порадувала користувачів відкриттям нових імен на небосхилі мистецької Херсонщини в рамках проєкту «Дебют у Гончарівці».

Усі присутні мали змогу насолодитися співом українських пісень вихованців знаної співачки Антоніни Потужної – Максима Зарічного і Марини Новікової, а також авторки-виконавиці Світлани Гаврилів; віртуозною грою талановитих бандуристів Радхи Іванової та Дмитра Кожушка (клас бандури Марини Яструбової). Під час заходу було нагороджено дипломами та призами переможців (Яна Капля і Карина Перва) і учасників Першого мистецького online-фестивалю «ХатаФест» – керівницю гуртка «Культура мови та спілкування» Марину Чернецьку та Почесного громадянина Херсона Василя Гайдамаку.

Родзинкою і окрасою зустрічі були одразу дві презентації виставок талановитих херсонських майстринь. Так, для поетеси Світлани Кошолап актова зала Гончарівки стала першим майданчиком, де вона продемонструвала свої вмілості у вишиванні українських рушників, подушок та картин.

Також свою першу у житті персональну виставку картин презентувала молода українська художниця Олена Каравай. Живопис, батик і акварель, виконані майстринею в різних сучасних техніках, викликали неабиякий інтерес у мистецтвознавців та шанувальників мистецтва. Відомий український художник та скульптор Юрій Шапко та голова Херсонської  спілки народного мистецтва «Дніпровська палітра» Олег Черненко  побажали художниці не зупинятися на досягнутому і надалі радувати земляків своїми новими творчими знахідками. З виставкою ви можете ознайомитися, завітавши до книгозбірні протягом наступних кількох тижнів.

Також бажаєте долучитися до учасників проєкту «Дебют у Гончарівці»? Давно хотіли презентувати першу авторську книгу, фотовиставку, виставку картин чи власний фільм, поділитися прем’єрою свого музичного твору, кліпу, пісні або театральної вистави? Тоді – ласкаво просимо!

Детальніше про захід читайте тут…

Календар подій

    1 234
5 6 7 891011
12 13 14 15 161718
19202122232425
2627282930