Головна Новини Книжкові фотопортрети

Книжкові фотопортрети

22.09.2021 12:50

Запрошуємо на незвичайну фотосесію!

Фотографія впевнено влаштувалась у нашому житті. Багато людей люблять робити селфі та в режимі репортажу знімати навколишнє середовище. Незвичайна фотосесія – мрія будь-якої творчої особистості.

Фотографії людини з книгою в руках завжди наповнені затишком і особливою атмосферою. Книжкова фотосесія підходить для людей абсолютно будь-якого віку, а місць для її проведення незліченна кількість.

Ми пропонуємо фотосесію в бібліотеці!

Добре, коли тема фотосету цікава людині, адже саме так можна отримати дійсно гарні кадри. А фотосесія в бібліотеці підійде не тільки для любителів провести час за читанням цікавої книги або журналу. Справа в тому, що наші читальні зали вже давно перетворилися на місця для проведення важливих зустрічей, творчих вечорів, лекцій, тренінгів, майстер-класів та навіть свят, тому ми впевнені, – фотосесія у бібліотеці сподобається всім! До того ж, зйомку тут можна проводити будь-якої пори року та незалежно від погодних умов.

Романтична фотосесія на тлі бібліотечних стелажів стала дуже актуальною, адже сторінки багатьох книг можуть повідати нам найвизначніші історії кохання.

Все більшої популярності набуває фотосет молодят у незвичайній обстановці. До одного з таких місць для зйомки весільних пар відноситься весільна фотосесія у бібліотеці. Під час зйомки радимо використовувати відповідний реквізит (картини на стіні, оригінальний декор, красиву стрічку, папір для творчості, композицію з живих рослин, екстравагантні окуляри) і, звичайно ж, твір улюбленого письменника.

Бібліотечна фотосесія також може стати сімейною, дитячою (діти з книгою у руках – що може бути прекрасніше?),  для компанії друзів або Love Story. Оригінальні кадри зможуть прикрасити будь-який фотоальбом, а також сторінку в соціальній мережі. Вони будуть завжди зберігати в собі тепло і настрій відображених моментів.

Зйомку в бібліотеці можна проводити у будь-який час, але ж про фотосесію просимо домовитися з нами заздалегідь по телефону: (0552) 26 16 87; (050) 729 41 98 – відділ мистецтв.

Календар подій

1 2 3 4 567
8 9 10 11 121314
15 16 17 18192021
22 23 24 25 262728
2930