Головна Новини Кузьма Скрябін: «Народжений надихати …»

Кузьма Скрябін: «Народжений надихати …»

16.08.2018 07:25

17 серпня Кузьмі Скрябіну – фронтмену групи «Скрябін» – могло б виповнитися 50 років.                                                                                                          

З того моменту, як Андрій Кузьменко прийняв рішення писати власні пісні, українська культура отримала неперевершеного музиканта, співака, автора пісень, продюсера і актора. А ще непоганого письменника, хоча він сам ніколи себе ним не визнавав. Взагалі вважав себе далекою від ідеалу людиною.

Він народився сонячного літнього дня, 17 серпня 1968 року, у Самборі, що на Львівщині.

У дитинстві мав романтичну, як йому здавалося, мрію стати водієм сміттєвоза, та, на щастя для нас, не так сталося, як гадалося. Музична професія матері Андрія, а відтак і співоче середовище, не могли не вплинути на майбутню зірку. Він вступив до музичної школи і вчився грі на фортепіано. Ще у школі створив свій перший гурт «Ланцюгова реакція». Це була специфічна музика – панк. Кузьма підкорив свою школу і став фаворитом міста. Ну, а згодом, через кілька років, уже з новими відомими нам творчими проектами став популярним на всю Україну. Йому пасувала роль не лише співака, а й ведучого, актора. Харизма й гумор швидко завойовували симпатії глядачів. Але життя його обірвала страшна автокатастрофа, що сталася 2 лютого 2015 року

Він був для всіх нас людиною, яка співала про філософію життя та правду. Цей чоловік із львівським шармом у голосі, із дьогтем правди та всепереможним гумором співав про нелегку дійсність відверто й без вуалі. Так само він писав і свої книги. Його творчість – філософська і правдива. То хіба не варто більше дізнатися про того, чиї пісні знають і співають усі?

Відділ мистецтв запрошує переглянути виставку-персоналію «Народжений надихати…». На ній представлені книги Кузьми Скрябіна, періодичні видання, компакт-диски, а також книги, які написала в пам’ять про нього його мати, – Ольга Кузьменко.

 

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

  12345
6789101112
13 14 15 16 1718 19
2021 22 23 242526
2728 29 3031