Головна Новини Бібліотечний день для студентів І курсу факультету культури і мистецтв ХДУ

Бібліотечний день для студентів І курсу факультету культури і мистецтв ХДУ

17.09.2010 04:17

Другий рік поспіль у перші дні вересня студентам І курсу факультету культури і мистецтв ХДУ влаштовують бібліотечний день в Херсонській обласній науковій бібліотеці ім. О. Гончара.
14 вересня працівники відділу документів з мистецтва провели для них День інформації. Були задіяні провідні відділи бібліотеки: інформаційно-бібліографічний, відділ інформації, рідкісних і цінних видань, краєзнавчої літератури.

Протягом дня студенти мали змогу познайомитися з фондами, книжково-ілюстративними виставками, вчилися правильно користуватися каталогами і картотеками як електронними, так і картковими, практично здійснювати пошук по електронній базі.

А у профільному відділі (документів з мистецтва) студенти працювали активно, вивчали книги з підготовленого перегляду літератури з хореографії, культурології, живопису, музики. Знайомилися з альбомами, довідниками, періодичними виданнями, СД та мультимедійними дисками, новинками мистецьких видань, переглянули короткометражний відеофільм “П'єса для трьох акторів”, дехто прослуховував записи грамплатівок. Особливо затрималися на книжково-ілюстративній виставці “Ода чарівнику акварелі”: До 70-річчя від дня народження В. Г. Чуприни, народного художника України, професора, завідуючого кафедри образотворчого мистецтва ХДУ, якраз серед студентів була група художників.

Зустріч виявилася плідною і корисною. По закінченню бібліотека в дарунок від студентів спеціальності “Культурологія” отримала книгу Баканурського А., Корнієнка В. “Театрально-драматичний словник ХХ століття”.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31