Головна Новини Майбутні моделі завітали до книгозбірні

Майбутні моделі завітали до книгозбірні

01.04.2021 14:32

Юні леді зі школи моделей Освітнього центру для дівчат вперше завітали до бібліотеки та познайомилися з її відділами, сервісами, послугами і можливостями.

Неабиякий інтерес гостей викликав відділ мистецтв. Саме тут вони вперше побачили вінілові грамплатівки і програвачі та насолодилися аналоговим звучанням пісень «Бітлз»; охоче погортали сторінки книжок про моду і її історію, про відомих кутюр’є, співаків, акторів, музикантів; жваво подискутували на тему, що краще – паперова чи електронна книга, і чому так важливо читати. Дівчатка-моделі із задоволенням позували та фотографувалися біля наших виставок-інсталяцій: «Любов, кіно і музика», «Екстравагантні улюбленці», «Театр під мікроскопом». А також відвідувачки охоче взяли учать у «весняному» майстер-класі з виготовлення паперового тюльпану.

Під час екскурсії бібліотекою дівчата відвідали й інші відділи, де їх зацікавили: 3D-принтер та інтерактивна дошка у відділі документів іноземними мовами; мініатюрні видання у відділі рідкісних і цінних видань; місцеві часописи, що зберігаються у фонді з часу їх виходу; обласні та районні газети у відділі краєзнавства; затишна читальна зала з неймовірними краєвидами у відділі обслуговування користувачів.

Гончарівка, як завжди, приємно здивувала відвідувачів своєю гостинністю, тому вони висловили сподівання на подальшу співпрацю в рамках проєктів «Фабрика Hand Made» та «Літо в бібліотеці».

C. Клименко

Календар подій

    1 234
5 6 7 891011
12 13 14 15 161718
19202122232425
2627282930