Головна Новини Майструймо разом!

Майструймо разом!

04.02.2012 12:58

Уже другий тиждень поспіль тільки і розмов — яка ж люта цьогоріч зима! А чи замислювалися Ви над тим, як вижити в такий мороз нашим пернатим друзям? Адже саме зараз, як ніколи, їм необхідна наша турбота. Допомогти пташкам зможе кожен. Пам'ятаєте, як у дитинстві на уроках праці ми любили майструвати годівнички для пташок? Пропонуємо поновити свої призабуті навички і зробити справжню годівничку!  Тим більше, що наш відділ нещодавно отримав черговий номер журналу “Деко”, в якому Ви знайдете докладну інструкцію з виготовлення міні-будиночків для птахів. 

«В основе идеи лежит детский рисунок — слегка покосившийся домик, внутри которого растёт дерево. Почему внутри домика растёт дерево? Это домик для птиц, а птицы живут на деревьях, потому в птичьем доме обязательно должно быть дерево. Почему домик кривой? Птицы не умеют пользоваться линейкой. Вот так и родилась концепция этой кормушки.
Сегодня мы сделаем для птиц «домик, который они бы построили себе сами, если бы умели строить дома». Асимметрия, неровности, натуральные ветки кормушки позволяют птицам чувствовать себя как дома».

Вам уже цікаво? Тож, приходьте у відділ документів з мистецтва! Ви неодмінно навчитеся майструвати годівнички, познайомившись із майстер-класом, який пропонує журнал “Деко”. Адже ми переконані, що зігрівши й нагодувавши пташок узимку, Ви отримаєте від них неперевершений концерт вдячності навесні!

 

 

 

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

 12 3 456
78 9 10 111213
14 15 16 17 181920
21222324252627
282930