Головна Новини "Ми родом з дитинства": заняття з арт-терапії до Міжнародного дня захисту дітей

"Ми родом з дитинства": заняття з арт-терапії до Міжнародного дня захисту дітей

01.06.2024 13:49

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.

1 червня для дітей проводиться багато різноманітних заходів. Ми теж на Одещині, в рамках проєкту «Об`єднані Херсоном», провели заняття з атр-терапії «Ми родом з дитинства» для вихованців з реабілітаційного центру «Веселка».

Арт-терапія – захоплива та надзвичайно корисна терапевтична діяльність. Заняття дозволяють проявити свої емоції та почуття через мистецтво, виявити здібності дитини.

На майстер-класі вихованці вперше познайомилися з технікою папертоль. Вони дізналися, що це унікальна техніка створення об'ємних картин з паперу, що дозволяє не лише розвинути творче мислення, а й покращити дрібну моторику та увагу до деталей. Присутні з великим захопленням і натхненням поринули у процес створення об'ємної картинки, відчуваючи підтримку та увагу з боку організатора. Вони вивчили основи техніки, працювали з ножицями та об`ємним скетчем на піні, створюючи дивовижні роботи.

Особливо важливою була тепла і дружня атмосфера заходу, яка сприяла соціалізації та розвитку комунікативних навичок дітей.

У цей день хочеться нагадати просту істину: за дітьми — наше майбутнє, тож бережімо їх, піклуймося про їхній добробут та, звісно ж, навчаймо їх важливих речей! Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Календар подій

1 2345 6 7
8910 11 121314
151617 18 192021
22232425262728
293031