Головна Новини #МИ_Є_КРАЇНА

#МИ_Є_КРАЇНА

15.08.2021 12:14

Саме з такою назвою Всеукраїнський фестиваль патріотичної творчості та авторських творів, присвячений 30-літтю Незалежності України, об’єднав краян у затишній залі обласної книгозбірні імені Олеся Гончара. Організатори фестивалю: ХОГО «STARS SKIFF»; Агенція «КіТ»; ГО «Українська хата – талантами багата»; ГО «Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Тараса Шевченка» та ГО «Херсонське обласне бібліотечне товариство».

Вперше у Гончарівці відбувся величний широкомасштабний фестиваль. Майстри декоративно-ужиткового мистецтва та художники дивували магією кольору та людської фантазії, солісти, вокальні ансамблі та хори – красою українського багатоголосся, музиканти – віртуозною майстерністю гри на музичних інструментах, а майстри красного письменства поділилися з глядачами своїми новими творчими знахідками.

Понад сто вісімдесят творчих особистостей Херсонщини та Миколаївщини, Львівщини та Київщини своїм талантом уславили рідний край, родинну мову, неньку Україну та її синів-героїв, котрі боронять незалежність на Сході держави. Кожний з учасників фестивалю отримав Диплом за участь у величному дійстві та мав змогу ознайомитися з тематичними книжковими виставками, новітніми технологіями та ноу-хау головної бібліотеки смаглявої Таврії під час спеціально зорганізованих екскурсій та майстер-класів для гостей книгозбірні.

Компетентне журі на чолі з народним артистом України Харісом Ширінським визначилися з переможцями Фестивалю. У номінації «Відкриття фестивалю» перемогу здобула наймолодша учасниця фестивального розмаю 4-річна Вікторія Лудіна, у номінації «Душа фестивалю» перемогу здобув учасник фестивалю в режимі online киянин Ярослав Гаркуша. Ще один учасник online-частини фестивалю рок-гурт «Сповідь» (с. Солонці Олешківської ОТГ) отримав нагороду в номінації «Заклик фестивалю». Надією фестивалю визнаний компетентним журі  юний співак  Максим Зарічний з вокальної студії Антоніни Потужної, а Флагманом фестивалю – вокальний ансамбль «Забовляночка» (м. Львів), до складу якого входять популярні співаки Іванка Мудрик та Азубіке Чіджокє. Приз глядацьких симпатій отримали народний ансамбль народної пісні «Збурівчанка» (с. Нова Збур'ївка Скадовського району Херсонської області) та народний хор «Дніпровські передзвони» Херсонського обласного Палацу культури.

Щиросердно дякуємо дирекції та фахівцям книгозбірні за гостинність і належні умови для учасників фестивалю й глядачів, які наснажувались від почутого та побаченого. Впевнений, що наступного року у фестивалі візьмуть участь ще більше творчих особистостей, а це розширить не лише географію фестивалю, а й коло патріотично налаштованих краян.

                                               Олег ОЛЕКСЮК

Календар подій

   1 2345
6 7 8 9101112
13 141516 17 1819
20 21 22 23242526
27282930