Головна Новини Мистецтво у системі сучасної освіти

Мистецтво у системі сучасної освіти

18.03.2019 15:33

Методист управління освіти Херсонської міської ради Ірина Завгородня разом із вчителями художньо-естетичного циклу міських шкіл знову зібралися у відділі мистецтв книгозбірні. Цього разу говорили про суттєвий компонент сучасної загальної освіти школяра – мистецтво. А бібліотекарі підготували найповнішу інформацію до цієї теми, використовуючи літературу з фонду відділу.

Презентовані книжково-ілюстративні виставки «Нову українську школу творимо разом» та «НЛО: нові літературні обєкти» вельми зацікавили присутніх. Вони ознайомилися з багатьма виданнями, що були представлені на експозиціях.

Захопила учасників зустрічі й виставка творчих робіт викладача Херсонської музичної школи №4 Галини Міхєєвої «І нитка стелиться, як музика душі…». Роботи майстрині на музичну тематику виконані різними техніками: алмазна графіка, вишивка бісером та нитками.

Деякі з вчителів презентували й своє хобі. Оксана Пустовойт показала вишиті сорочки та краватки із серії робіт «Перший раз у перший клас» (використана схема вишивки рушника). Цікаво про своє захоплення розповіла вчителька Херсонської спеціальної загальноосвітньої школи №1 Ірина Саніна. Вона – піаністка, але зараз ще навчається в музичному училищі по класу скрипки. Пані Ірина розповіла про свого діда, який був скрипалем, прочитала вірші та продемонструвала усім присутнім свої навики гри на скрипці, зігравши декілька музичних творів.

Насамкінець Ірина Завгородня підсумувала результати корисної для вчителів зустрічі. Ще раз звернула увагу на спеціальну літературу. Закликала зацікавлювати дітей у навчанні, спираючись на високохудожні твори мистецтва та новітні технології, враховуючи інтереси учнів та використовуючи при цьому нові форми уроків.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

 12 3 456
78 9 10 111213
14 15 16 17 181920
21222324252627
282930