Головна Новини Митцям і поціновувачам мистецтва

Митцям і поціновувачам мистецтва

01.10.2020 12:36

Повноцінне життя музичного твору починається лише тоді, коли піаніст сідає до роялю, диригент піднімає свою паличку, коли флейтист або трубач підносять до губ свої інструменти, і слухачі затихають у концертному залі, оперному театрі або вдома – одним словом, коли твір потрапляє до рук музиканта-виконавця й починає звучати.

Якби виконавець і захотів відтворити музику, виконати пісню чи танець точно в тому вигляді, в якому цей твір мистецтва створив автор, він не зміг би цього зробити. Змінюються, вдосконалюючись, музичні інструменти, змінюються умови, в яких відбувається виконання: музика по-різному звучить у невеликому салоні або величезному концертному залі.

Не залишаються незмінними й художні смаки й вподобання людей. Виконавець, своєю чергою, обов'язково висловить власне розуміння змісту твору. Тому музичний твір, знову і знову повторюючись, постійно збагачується, оновлюється й існує в безлічі виконавських варіантів.

Послухайте, як по-різному звучить один твір у виконанні різних артистів. Це легко помітити, порівнюючи записи на грамплатівках якої-небудь музичної п'єси в інтерпретації різних виконавців.

Ми запрошуємо студентів – майбутніх виконавців, які прагнуть максимально підвищити рівень своєї майстерності, та викладачів профільних навчальних закладів до відділу мистецтв. Тут – вся необхідна методична література: хрестоматії, практикуми, підручники, тощо (частина з них представлена ​​на сторінці нашого сайту Навчально-методичні видання в розділі Книжкова полиця. Також до вашиг послуг музичні інструменти, нотні й періодичні видання, аудіозаписи.

І артистам, і поціновувачам виконавського мистецтва пропонуємо послухати музику на наших грамплатівках. Адже справжні шанувальники музики хочуть отримати найкращу якість звуку своїх улюблених альбомів і записів. Багато людей цінують вініл не тільки за чисте звучання й відсутність цифрової обробки звуку при його відтворенні, а й за сам процес установки платівки до програвачу та можливості потримати її в руках. Вініл забезпечує більш живий і теплий звук. У відділі мистецтв у вас є можливість переконатися в цьому особисто. Приходьте!

Календар подій

     1 23
4 56 7 8910
11 12 13 14151617
18192021222324
25262728293031