Головна Новини Найпрогресивніший спосіб слухати музику

Найпрогресивніший спосіб слухати музику

20.01.2020 09:57

Чому люди сьогодні слухають музику на вінілових платівках? Це не крок назад, скоріше – убік.
По-перше, вініл володіє аналоговим звучанням. По-друге, прослуховування платівок являє собою якийсь ритуал з особливою естетикою. Ще одна особливість вінілового звуку – вплив роботи механіки на відтворення. Любителі вінілу стверджують, що саме ця обставина «додає душі» програвачу, роблячи звучання неповторним. До того ж і сам програвач є стильним предметом інтер'єру.

Продаж вінілу стрімко зростає впродовж кількох останніх років. Майже будь-який знаний закордонний реліз можна знайти на платівці.

Близько десяти років тому колишній фронтмен «The White Stripes» Джек Уайт заснував лейбл «Third Man Records», що спеціалізується на виданні музики на вінілі. Студія експериментує: робить ароматизовані платівки, платівки з рідиною або із засушеними пелюстками троянд усередині. У тій самій будівлі знаходиться концертний зал, де можна записати виступ і того ж дня відштампувати перший тираж платівок. Це говорить про те, що культура вінілу не в стагнації. Вона переживає новий розквіт і розвивається. Вініл дійсно в тренді й, здається, вже нікуди не піде.

Ми помітили, що людей із таким хобі стає все більше. Якщо і ви хочете йти в ногу з часом та знайти нове для себе заняття, спробуйте вініл. Захоплення вінілом – це не щось дивне, складне й недосяжне. Це не хобі для особливого кола людей. Почати слухати платівки зовсім легко. Потрібен лише гідний апарат і невелика колекція релізів. Усім цим володіє фонд відділу мистецтв Гончарівки. Абсолютно безкоштовно тут можна слухати будь-які платівки, зручно влаштувавшись у зоні для їх прослуховування. Наш фонд вінілу містить багато записів: класична музика різних часів і народів, рок, естрада, джаз, фольклор, опера й оперета, поезія та проза, казки для дітей, звуки природи й духовна музика – всього близько 15 тисяч платівок.
Не знаєте з чого почати? Приходьте до нас – і ви навчитеся розбиратися в програвачах та перенесете свою культуру прослуховування музики на принципово новий рівень.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

    123
4 5 6 78910
11 12 1314151617
18 19 20 21222324
25262728293031