Головна Новини Незабутні вихідні з Гончарівкою!

Незабутні вихідні з Гончарівкою!

24.05.2021 13:30

Щоб вихідні були незабутніми, треба провести їх цікаво, корисно, емоційно у колі творчих та креативних особистостей. Саме такими були ці вихідні у відділі мистецтв Гончарівки.

У суботу, 22 травня, нас відвідали працівники Хрестівської бібліотеки, які з задоволенням оглядали та фотографували книжкові виставки-інсталяції «Квіти посміхаються тобі» та «В царині європейського мистецтва», підготовлені бібліотекаркою відділу Іриною Курашовою з використанням цікавих і незвичайних технік оформлення.

Яскравим, творчим та емоційним був візит заступника директора з науково-методичної роботи Дитячої музичної школи №3 м. Херсона Катерини Бережної. Бібліотекарка Світлана Клименко провела для гості екскурсію книгозбірнею та відділом мистецтв, познайомила її з книжковими та нотними фондами, представила книжкові виставки. Яскравість вражень від побаченого, чудовий артпростір бібліотеки та творче спілкування надихнули Катерину Олександрівну на створення в майбутньому спільних з Гончарівкою культурно-освітніх та мистецьких проєктів.

Неабиякий інтерес викликав наш відділ і ще в одного нашого гостя – Віталія, автора та виконавця власних пісень у супроводі гітари. Він звернувся до нас із пропозицією співпраці у проведенні музичних  вечорів, власних концертів та творчих зустрічей.

Усі відвідувачі з цікавістю розглядали наші виставки й фотозони та з задоволенням біля них фотографувалися.

А вже у неділю, 23 травня, відділ взяв активну участь у міському фестивалі «Мама-фест», де у рамках нашого проєкту «Фабрика Hand made» бібліотекарка Ірина Курашова провела серію майстер-класів у техніці «папертоль» і «паперовий тунель».

Відділ мистецтв завжди готовий до нових знайомств, налагодження творчих зв’язків та залучення нових користувачів. Приходьте і ви!

Світлана Клименко

Календар подій

   1 2345
6 7 8 9101112
13 141516 17 1819
20 21 22 23 242526
27282930