Головна Новини Незабутній Олесь Гончар

Незабутній Олесь Гончар

15.07.2019 13:55

Після короткочасної перерви арт-лабораторія «Українська Хата талантами багата» розпочала новий сезон засідань, зібравшись 13 липня у світлиці відділу мистецтв Гончарівки, щоб вшанувати світоча української літератури, уславленого письменника, академіка Національної академії наук України, першого лауреата Державної премії імені Тараса Шевченка, Героя України Олеся Терентійовича Гончара. Заслужений діяч мистецтв України Валерій Кулик розповів про радості спілкування з майстром слова. Письменники Олег Олексюк, Василь Загороднюк, Галина Добровольська та інші поділилися творчими знахідками, присвяченими совісті нації – Олесю Гончару, 24 роковини від дня смерті якого світове українство відзначило 14 липня.

Місцева літераторка Валентина Липенко-Винник розповіла про зігзаги долі Олеся Терентійовича Гончара, про його прижиттєві кохання та любові. 
Переповнена зала шанувальників українського мистецтва мала змогу насолодитися українською піснею у виконанні заслуженого артиста України Віктора Гурби та лауреатів всеукраїнських конкурсів вокалістів Тетяни Дудкіної та Івана Бурлаки, переглянути тематичну книжкову виставку «Незабутній Олесь Гончар», почути уривок з роману Олеся Гончара «Собор» у виконанні лауреата І-ї премії ІІІ Відкритого конкурсу-фестивалю українського слова «Відлуння душі» Ксенії Суботіної і пом’янути сина українського народу пиріжками від господині «Української Хати» Оксани Олексюк. Та найголовніше – поспілкуватися і наснажитися на подальшу роботу в питаннях розвитку української державності та захисту рідної родинної мови, як заповідав нам славний син України, всесвітньо відомий письменник Олесь Гончар. 

Шануймося і єднаймося в «Українській Хаті», яка талантами багата!!!
 

Олег Олексюк, заслужений працівник культури України,
керівник проєкту «Українська Хата талантами багата»
 
 

 

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31