Головна Новини Новий роман Ганни Гороженко «Лицарка Корони» презентовано у Херсоні

Новий роман Ганни Гороженко «Лицарка Корони» презентовано у Херсоні

13.08.2020 14:09

У рамках проєкту «Самоцвіти України»  в актовій залі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара відбулась зустріч шанувальників української сучасної літератури з відомою українською письменницею, нашою землячкою Ганною Гороженко. Письменниця ознайомила присутніх зі своїми краєзнавчими знахідками, які й лягли  в основу нового історичного роману «Лицарка Корони», надрукованого в травні поточного року в харківському видавництві «Фоліо».

Роман, в якому сконцентровано чимало правдивих маловідомих історичних фактів, дякуючи майстерності автора, читається легко і невимушено. А динаміка сюжетних ліній твору захоплює читача і не відпускає до того моменту, поки не дочитаєшся до останньої фрази роману.

До речі, сподобався роман і голові Херсонської обласної організації Національної спілки журналістів України, заслуженому журналісту України Валерієві Долині, який поділився з глядачами своїми враженнями від прочитаного. Українські пісні у виконанні лауреата всеукраїнських конкурсів вокалістів Івана Бурлаки додали колориту культурно-просвітницькому соціально-значимому заходу, який тримав аудиторію у стані зацікавленості від початку до кінця.

Тому й година, проведена в актовій залі бібліотеки, промайнула непомітно. І глядачі, які були в захисних маcках і дотримувалися соціальної дистанції, лишились задоволеними від побаченого і почутого. А це наснажує готуватися до наступного культурно-дозвіллєвого заходу, який допоможе краянам пізнати історію рідного краю, збагатити душу любов’ю до українського мистецтва.

Наша п’ята зустріч у рамках проєкту «Самоцвіти України» не обмежується лише заходом на базі Гончарівки, і в наступні дні матиме своє продовження на теренах Асканії-Нової та Генічеська. Шануймо свої самоцвіти!

                            Олег ОЛЕКСЮК,
                            заслужений працівник культури України,
                           керівник проєкту «Самоцвіти України».

Календар подій

    123
4 5 6 78910
11 12 1314151617
18 19 20 21222324
25262728293031