Головна Новини «Образи нерукотворні» сприяють переосмисленню власного світогляду

«Образи нерукотворні» сприяють переосмисленню власного світогляду

23.04.2019 09:08

У світлиці  відділу мистецтв Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара з 21 квітня розпочала свою роботу унікальна виставка картин знаного українського художника, члена Національної спілки художників України Володимира Гончаренка. Дещиця картин зазначеної виставки об’єднана однією назвою – «Образи нерукотворні». Хоча улюбленою технікою для майстра пензля була й залишається акварель, цього разу він представляє на суд шанувальників його творчості роботи у техніці «монотипія». Один із мистецтвознавців з приводу цієї техніки зазначав: «Лик Христа на плащаниці – теж свого роду монотипія». Так вважає і Володимир Гончаренко, назвавши цьогорічний вернісаж «Образи нерукотворні».

Нагадаю, що монотипія – це техніка, коли художник спочатку малює на склі, а потім робить відбиток на гладенькій поверхні. І неможливо передбачити, що саме відіб’ється на крейдяному папері. Тож потім настає не менш цікавий етап творчості: розкриття і визначення, що є головним на відбитку, і яка назва споріднена до зображуваного.

На вас чекають і знайомство з майстром пензля Володимиром Гончаренком, і переосмислення власного світосприйняття крізь мистецтво художника, яке, по волі Бога, відбилося у картинах «Небесне таїнство», «Молитва», «Голгофа», «Писанки», «Первісний гріх» та ін. Вірю, що дана виставка сприятиме духовному збагаченню відвідувачів книгозбірні до свята Великодня.

                                                Олег Олексюк, поет і журналіст

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

   1234
5 67 8 91011
12 13 14 15 161718
19 20 21 22232425
262728293031