Головна Новини Олег Натяжний поділився секретами режисерської майстерності

Олег Натяжний поділився секретами режисерської майстерності

31.08.2020 14:22

Третя зустріч у рамках проєкту «Гордість Херсонщини» надала можливість ознайомити шанувальників театрального мистецтва з  особливостями  творчого успіху та секретами режисерської майстерності відомого українського режисера, поета і художника, заслуженого діяча мистецтв України Олега Степановича Натяжного. Зустріч проходила в актовій залі Херсонської обласної універсальної наукової книгозбірні ім. Олеся Гончара, яка славиться своїми культурно-дозвіллєвими заходами та інноваційними технологіями. І нині книгозбірня, враховуючи певні карантинні обмеження, задовольняє культурні та духовні потреби користувачів у повній мірі. Незважаючи на те, що глядачі були в медичних захисних масках та на соціальній дистанції один від одного, по їх очах було видно, з яким захопленням і цікавістю вони слухають нашого гостя, від якого ми почули не лише біографічні спогади, а й авторські поетичні твори, аналітичні висновки щодо ролі та місця режисера театру в сучасному світі.

Режисер-постановник близько 160 вистав, які мали неабиякий успіх на сценах театрів України, Росії, Чехії та Угорщини, Олег Натяжний і надалі радує прискіпливого європейського глядача новими театральними знахідками та допомагає обдарованій молоді Херсонщини реалізувати свої творчі задатки на сценічних майданчиках театр-студії «Пролісок», яка вже другий десяток років активно працює при Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша. За цей час вже 38 випускників зазначеної театр-студії пов’язали свою долю з Мельпоменою, навчаючись у театральних вишах Києва, Москви, Сакт-Петербурга та Кракова. Та, як зазначає сам Олег Степанович: «Ми не  беремо за мету наміри виховувати маститих артистів, асів театрального мистецтва, ми перш за все виховуємо людяних, доброзичливих громадян України з розвинутим  почуттям любові до рідного краю, відчуттям сили мистецтва, розумінням Прекрасного».

Відомий український поет, заслужений діяч мистецтв України Валерій Кулик зачитав перед присутніми поетичний твір, присвячений Олегу Натяжному. А запрошений на проєкт відомий художник Олександр Тепляков продемонстрував свій дружній образотворчий шарж на героя нашої зустрічі. Насолодилися глядачі й музичним супроводом зустрічі – ніжними піснями у виконанні народного артиста України Харіса Ширінського та лауреата всеукраїнських конкурсів вокалістів Івана Бурлаки.

Зустріч відбулась у дружній, по-родинному затишній атмосфері.

Олег  ОЛЕКСЮК,
заслужений працівник культури України,
керівник проєкту «Гордість Херсонщини».

Календар подій

    123
4 5 6 78910
11 12 1314151617
18 19 20 21222324
25262728293031