Головна Новини Ось і промайнув екватор Другого мистецького online-фестивалю «ХатаФест»

Ось і промайнув екватор Другого мистецького online-фестивалю «ХатаФест»

05.05.2021 16:02

Другий мистецький online-фестиваль «ХатаФест» станом на 5 травня 2021 р. об’єднав більше сотні творчих особистостей з 7 областей України, а саме: 35 поетів, 22 читця, 18 вокалістів та 11 вокальних колективів, одну майстриню-вишивальницю та Олександра Поліщука із Херсона, який в оригінальний спосіб представив рецепт приготування українського борщу в номінації «Українська національна кухня». Цікаві і, дійсно, захоплюючі виступи дуетів «Добре удвох» (Україна-Італія) та «DvaЯda» (м. Херсон) полонили глядачів. Надзвичайно оригінально і незашмуляно представила свою поезію Надія Бойко зі Львова. Тут і високоякісний текст, і прекрасне виразне читання читця, і спеціально написана музика, і надзвичайно цікава пісочна анімація. Рекомендуємо переглянути, не пошкодуєте.

Не менш оригінальні авторські пісні Галини Химочки, Юлії Ометюх, Ольги Багдай зі Львова та Галини Запорожченко з Миколаєва, Романа Бойчука з Івано-Франківська і Світлани Гаврилів із села Станіслава Херсонської області. Серед вокалістів вирізняються оригінальними виступами Тетяна Дудкіна та Вікторія Яцентюк з Херсонщини, Леся Королик з Італії та Іванка Мудрик з гуртом «Забовляночка» зі Львова.

Мелодекломація і вокал Алли Бійчук з Миколаївщини просто вражають, а бардовська пісня Наталії Ярмошевич (м. Дубровиця Рівненської області) наснажує на позитив, як і виступи кількох десятків читців, представлених на фестиваль Херсонським Палацом дитячої та юнацької творчості.

Оригінальні віршовані твори юної студентки Херсонського академічного ліцею Анни Омельчук доповнюють виважені зрілі твори Наталії Жовнір з Полтави та Надії Теленчук з міста Берлін (Німеччина).

Сподіваємось, що за три тижні, які залишились до завершення фестивального розмаю, ми матимемо радість почути і побачити ще чимало творчих родзинок соборної України і не тільки. Організатори фестивалю – Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара, Громадська організація «Херсонське обласне бібліотечне товариство» та Громадська організація «Українська Хата – талантами багата»  –  запрошують усіх творчих особистостей долучитися в мережі Фейсбук до оригінального online-фестивалю «ХатаФест», який відкриває нові можливості представлення авторських творчих знахідок і сприяє знайомству з новими іменами на небосхилі мистецької України.

Олег Олексюк

Календар подій

  1 2 345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031