Головна Новини Перший конкурс-гра «Караоке-батл» відбувся у Гончарівці!

Перший конкурс-гра «Караоке-батл» відбувся у Гончарівці!

22.03.2021 12:23

Неймовірна музична подія цими днями сталася у Херсоні! У стінах Гончарівки відбувся конкурс-гра «Караоке-батл». Команди змагалися у пісенних боях та музичних конкурсах за право бути найкращими, найталановитішими, найспритнішими, найкреативнішими – справжніми зірками караоке!

У конкурсі взяли участь три команди: «Вільні» (м. Херсон), «Нові горизонти» (м. Нова Каховка) та «Дієз» (смт Білозерка). Це була справжня битва поколінь, адже вік учасників – від 20 до 60 років. Запрошена «зіркова» гостя – учасниця вокального фольклорного ансамблю «Славутянка» Вікторія Кумановська – привітала гостей запальною українською піснею, зарядивши всіх гарним настроєм, бойовим духом та пісенною атмосферою. Вікторія також виступила в якості голови журі конкурсу, до складу якого увійшли завідувачка відділу мистецтв Тетяна Краснолуцька та працівник бібліотеки, вокаліст Ігор Лісогоров.

Завдяки нашому спонсору Клубу стратегічних партнерів «Зоря Каховщини» і особисто Руслану Півню, журі оцінювало виступи команд «цукерко-балами».

Учасники виконували по дві пісні у караоке, одна з яких була своєрідною «візитівкою» команди, а інша, на вибір, – українська пісня про кохання. А ще команди випробовували свої сили у конкурсах: «Покажи пісню», «Перевертиш», «Пісенна літера» та «Хто кого переспіває».

Групи підтримки гучно, весело й креативно з плакатами та прапорами вболівали за свої команди, за що були нагороджені солодкими призами від нашого спонсора.

На завершення всі присутні разом з Вікторією Кумановською заспівали в караоке легендарну «Червону руту» та станцювали запальний флешмоб.

Це була запекла боротьба. Судді оцінювали співи команд, оригінальність костюмів та креативний підхід до виконання конкурсних завдань. Одноголосно визначили переможців!

Перше місце посіла команда «Нові горизонти», друге і третє місця відповідно посіли команди «Дієз» і «Вільні». Усі учасники отримали дипломи «Зірка караоке», подарунки, солодкі призи та сертифікати (річний абонемент до бібліотеки).

Гра викликала зацікавленість та отримала широкий розголос у соцмережах! Сподіваємося, що конкурс матиме своє продовження!

С.Клименко

Календар подій

     12
3 4 5 6 789
10 11 12 13 141516
17 181920212223
24252627282930
31