Головна Новини 23 листопада вечір-зустріч з поетом Олександром Задніпряним «Мереживо моїх думок»

23 листопада вечір-зустріч з поетом Олександром Задніпряним «Мереживо моїх думок»

25.11.2010 08:38

Под ветками старого клена
Листаю я детство своё
Душа разболелась до стона,
Злодарно кричит воронье.

Всплывают из прошлого годы,
Которых тогда не ценил
И в мутные, быстрые воды
Без жалости их уронил…

Такі рядки не можуть не зачепити душу читача. А коли знайомишся з поетичним доробком автора (а це 5 книжок по 100 віршів), то кожний з нас може віднайти щось для себе.
Так відбувалося на вечорі-зустрічі Олександра Задніпряного «Мереживо моїх думок», який відбувся в актовій залі 23 листопада.
Розпочалася зустріч з композиції, під звуки скрипки (Катерина Зачепило) та фортепіано (Марія Суслова) студенти ХДУ Андрій Козлов та Марина Лебедєва читали вірші О. Задніпряного «Полоски жизни», «Слепцы», «Осенние скрипки».
Майстерно донесла поезії до слухачів заслужена артистка України Валентина Дронова. Письменник, заслужений діяч мистецтв України Валерій Кулик, який писав передні слова до всіх збірок та художник-флорист Галина Руденко (її картини на обкладинці всіх книжок) розповідали про цікаві моменти творчої співпраці. Голова обласної організації Національної спілки письменників України В. Загороднюк, який по роду своєї діяльності слідкує за літературним процесом, виразив своє враження, ствердив, що вже є підгрунтя для подальшої, більш плідної творчості.
Сам автор, Олександр Володимирович Задніпряний, який за фахом лікар (працює в Херсонському обласному онкодиспансері завідуючим відділення патоморфології), а за станом душі – поет, читав перші вірші, приваблюючи аудиторію своєю щирістю і відвертістю. Присутні (студенти медичного коледжу, учні ліцею журналістики, ЗОШ № 52, російський культурний центр, клуб любителів мистецтв «Ліра») з цікавістю слухали вірші про любов до матері, коханої людини, до природи, до краси.
Завершилась зустріч, як годиться, піснею. Зворушливо прозвучали романси у виконанні заслуженої артистки України Наталі Лелеко та піаністки Інни Кісельникової.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13141516
17 1819 20 212223
24 2526272829