Головна Новини Презентація книги Олега Сколібога

Презентація книги Олега Сколібога

25.06.2013 11:27

Незвично пройшла презентація книги Олега Сколібога «Говорит и показывает — смайлик» в актовій залі 20 червня. До цієї події учасники ретельно, не без хвилювання, готувались. Задовго до цього, на одному із заходів у відділі мистецтва, Олег Миколайович боязко запропонував народному артисту України Харісу Ширінському заспівати його пісні. І хоч твори не в манері виконання улюбленого нами баритона, Харіс Ганеєвич взявся за них. Підкуповувала музика, написана Сергієм Василенком, і дуже вдале аранжування, зроблене ним же.
Того дня зібралися прихильники поезії та музики з клубу любителів мистецтв “Ліра”, російського культурного центру, літературних студій. Дехто прийшов із цікавості, подивитися, що з цього вийде.
О. Сколібог займається творчістю з 1999 року. Активно відвідує літературне об'єднання “Кулішева криниця”. Поодинокі поезії зрідка друкувалися.
Ця книжка — перша ластівка. Його вірші неординарні, а таке рідкісне прочитання їх властиве тільки автору.
Дійство починалося і закінчувалося тим, що поет і співак одягали символічну сорочку одну на двох. Автор читав вірші, чудовий голос Х. Ширінського розкривав їх по-іншому, і кожний вокальний твір дуже тепло сприймався.
По закінченню ми мали можливість послухати думку заслуженого діяча мистецтв України В. Кулика, ще й почути власний вірш.
Художній керівник Херсонської обласної філармонії Надія Ситар висловилась, що тут відчувався “нерв”.
Віктор Братан поділився роздумами, що можливо сьогодні не всі готові сприймати цю поезію, але із залу лунали схвальні відгуки.
Навколо пісень думки не розбігалися, вони стали окрасою вечора. Вокал Х. Ширінського сколихнув душі присутніх.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

     12
3 4 5 6 789
10 11 12 13 141516
17 181920212223
24252627282930
31