Головна Новини Презентація збірки інтимної лірики М.І. Братана "Не цілована і юна"

Презентація збірки інтимної лірики М.І. Братана "Не цілована і юна"

09.07.2012 08:53

Навколо Миколи Івановича завжди гуртувалися люди. Так і 4 липня, не дивлячись на відпустки та спеку, його ім'я зібрало прихильників слова на презентацію нової книги “Не цілована і юна”, яка побачила світ завдяки сім'ї письменника.
До збірки увійшла рання юнацька лірика, написана понад 50 років тому і присвячена коханій дружині, тій, яка була поруч усе життя, стала йому і Музою, і Берегинею.

Не цілована і юна,
Як з тобою любо йти.
Добре знаєш ти, Раюно,
Що для мене значиш ти.

Презентовані вірші — щирі, ніжні, емоційні. Про це говорили голова обласної організації Національної спілки письменників України Василь Загороднюк, голова обласного товариства “Просвіта” ім. Т.Г. Шевченка Олег Олексюк, заслужений учитель України Алла Малій, яка, до речі, написала передмову до презентованої книги. Поет, заслужений діяч мистецтв України Валерій Кулик прочитав власний вірш, написаний під враженням від книги.
Презентація розпочалася з віршів “Бузковим цвітом пахнуть вечори”, “У житті немало свят”, “Яскравих зір у небі — міріади”, “Маки”, які виразно прочитав артист Херсонської обласної філармонії Любомир Солецький.
Поділились своїми враженнями і думками про ранню інтимну лірику К.М. Савченко (вчитель, відмінник освіти України, член Всеукраїнської творчої спілки “Конгрес літераторів України”, член  Національної спілки журналістів України) та О.І. Шевченко (член літературної студії “Кулішева криниця”).
Впродовж вечора звучали вірші “Ти пробач, пробач мені, кохана”, “Тавричанці”, “С теплой грустью в глазах”, “Люблю”, “Де ж ми зустрінемось знову” у виконанні Людмили Руденко та Володимира Моргуна.
Найхвилююче сприйнявся виступ героїні книги Раїси Василівни Братан, яка щиро подякувала Леоніду Марченку за ідею надрукувати вірші, а син Віктор підписав і подарував книги всім, хто брав участь у презентації.  Не обійшовся вечір і без пісень, адже їх так полюбляв Микола Іванович і залишив по собі у співавторстві з композиторами понад 300. А полонили серця слухачів дипломанти Міжнародних фестивалів Наталя та Володимир Телюки, улюблений херсонцями дует, який виконав під гітару три пісні, одну з яких Микола Іванович так і не почув.
Презентація книжки справила приємне враження. Хтось для себе відкрив нові грані творчості поета, дехто взяв на абонемент ноти пісень Миколи Івановича Братана.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13141516
17 1819 20 212223
24 2526272829