Головна Новини Презентація виставки «Світ моїх захоплень» Богдани Ільєвої

Презентація виставки «Світ моїх захоплень» Богдани Ільєвої

01.06.2019 07:16

Наша книгозбірня вже давно стала осередком інтелектуального життя, комфортним простором для спілкування, самореалізації, освіти, творчості. Тут постійно відбуваються виставки художників, майстрів декоративно-вжиткового мистецтва, фотовиставки. 30 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, у нашій бібліотеці свою персональну виставку «Світ моїх захоплень» презентувала юна майстриня Богдана Ільєва з Кам’янця-Подільського.

Богдана – лауреат премії міської ради для обдарованих дітей. Вона цікавиться традиційними та сучасними техніками образотворчого мистецтва і майстерно використовує їх у своїх роботах. Окрім нашого міста, роботи Богдани побували вже в Києві, Житомирі, Хмельницькому, здобули успіху в обласних та всеукраїнських конкурсах.

Першою роботою тоді ще восьмирічної Богдани став нетканий гобелен «Метелики», на який її надихнув звичайний кущ смородини з великою кількістю метеликів на ньому. Сьогодні ми маємо можливість побачити 50 прекрасних робіт, що експонуються у залі каталогів нашої книгозбірні: неткані гобелени, витинанки, фотографії, живопис.

На відкритті виставки юну талановиту майстриню привітали та підтримали херсонські художники – члени Національної спілки художників України (М.Н.Шнайдер-Сенюк, В.І.Гончаренко, І.В.Беліч, Ю.І.Шапко), викладач Навчально-естетичного комплексу «Художня школа» Г.О.Файнштейн зі своїми вихованцями. Також теплі слова на адресу Богдани промовили: президент Херсонської торгово-промислової палати Вікторія Володимирівна Остроумова, директор приватного підприємства «ЛТ-офіс» Леонід Семенович Гельфандбейн, голови Дніпровської та Суворовської районних у місті Херсоні рад Владислав Андрійович Кондратов та Андрій Вікторович Задніпряний, а також директор Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара Надія Іванівна Коротун.

Від дуету викладачів Школи мистецтв №1 міста Херсона Юлії Бондаренко (бандура) та Марії Морозової (гітара) пролунало музичне привітання, яке надало заходу ліричної ноти.  

А юна майстриня навіть перед самим початком заходу продовжувала працювати над наступним своїм шедевром, організувавши таким чином цікавий майстер-клас для усіх відвідувачів виставки.

Богдана прагне показати красу нашого світу якомога більшій кількості людей, і ми дуже радіємо, що можемо їй у цьому допомогти. Виставка діятиме протягом червня та липня. Ласкаво просимо!

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31