Головна Новини Проєкт «Дебют у Гончарівці» наснажує!

Проєкт «Дебют у Гончарівці» наснажує!

25.03.2021 10:24

Літературно-мистецький фреш, який у рамках проєкту «Дебют у Гончарівці» відбувся 24 березня в актовій залі книгозбірні, познайомив вимогливого слухача з плеядою творчих особистостей, які роблять свої перші кроки до «Говерли визнання».

Виступ молодої письменниці  Олени Навроцької з Нової Каховки прикрасила власними поетичними рядками студентка Херсонського державного університету Юлія Внукова. Музичні твори у виконанні вихованців студії Антоніни Потужньої доповнила власною піснею поетеса і журналіст Тетяна Пустова.

Вразили глядачів своїм виступом учасники театру-студії «Пересмішники» (кер. Людмила Стрельцова). Вони зіграли театральну постановку за поемою Тараса Шевченка «Титарівна». У відповідь на свою відмінну гру юні актори отримали від глядачів шквал аплодисментів і гучні вигуки «Браво!».

Майстриня і хореограф із Білозерки Анжеліка Демура не лише відкрила присутнім чари авторської хореографічної композиції «Крила», а й здивувала виставкою власних робіт. А дебютна персональна виставка картин херсонського художника Віктора Лисенка «Музика кольору» взагалі вперше за багато місяців зібрала в АртПідвалі Гончарівки і творчу юнь, і сивочолих митців – поціновувачів таланту самобутнього сучасного художника, стиль написання картин якого нині має шалений попит у мегаполісах Європи та Азії.

Картини Віктора Лисенка експонуватимуться у Гончарівці до другої декади квітня. Тож не зволікайте – хутчіш до бібліотеки!

Відеосюжет телеканалу "Український Південь"

Календар подій

    1 234
5 6 7 891011
12 13 14 15 161718
19202122232425
2627282930