Головна Новини Ще один творчий сезон позаду

Ще один творчий сезон позаду

29.05.2019 12:47

Сезон у літстудії «Парус надії» триває з початку попередньої осені й до початку нинішнього літа. Закриття сезону 2018-2019 років літератори намітили провести в урочистій обстановці. Місце зустрічі – кафе «Золотий ключик».

Спочатку Леонід Марченко, який минулого року прийняв пост голови літстудії від Петра Питалєва, який поїхав до Канади, підвів підсумки. Вони радують. Кожне засідання літераторів проходило в насиченій творчій обстановці. Поряд з літературним навчанням, творчими звітами, мініконкурсами проходили презентації нових книг, прем'єри пісень на слова поетів літстудії. Побачив світ черговий літературний альманах «Парус надії», до якого увійшли проза та поезія. Крім того, альманах містить фото і біографії 36 авторів – членів літстудії.

Цей рік був ювілейним для літературного конкурсу імені Бориса Лавреньова. Він проводиться вже 10 років. Літстудійці визнають, що такі конкурси є стимулом для написання нових творів, створення різножанрових книг. Після чого журі відбирає найкращі видання, висунуті на конкурс.
У 2019 році лауреатами стали Любов Лагутенко – за публіцистичне видання в двох томах «Хронологія мужності. 2014-2018», Костянтин Владимирів – за книгу прози «Хвилини життя фатальні», Володимир Бєлов – за роман «Ла Бургонь» – право вижити!». Вони були нагороджені «золотими» медалями із зображенням Бориса Лавреньова.

Дипломантам були вручені «срібні» медалі. На цей раз пощастило Тетяні Дмитрієвій – за збірку поезії «Осіння мелодія для жінки», Ігорю Рукінглазу – за збірку літературних пародій «На всі сто!», Михайлу Нестерову – за літературознавче видання «Поговоримо про...».

І лауреатам, і дипломантам були також вручені дипломи та квіти. Товариші по творчості гаряче привітали переможців конкурсу, побажали й надалі досягати висот, радувати читачів добрими книжками. Голова Херсонської обласної спілки НСПУ Василь Загороднюк відзначив високий творчий потенціал членів літстудії і вручив переможцям альманах «Степ».
Після офіційної частини засідання святковий настрій подовжив імпровізований концерт. Поети читали вірші. Звучали задушевні романси у виконанні Галини Краснової (акомпанував баяніст Павло Панченко), Людмили Штанько (акапельно). Наталія Уварова заспівала свої нові пісні під гітару українською та англійською мовами.

Попереду – літні канікули, але розслаблятися не доведеться. Належить підготувати й видати альманах, присвячений Коста Хетагурову, осетинському поетові, який відбував заслання в Херсоні. А також випустити брошуру «Лауреати та дипломанти літературної премії імені Бориса Лавреньова» за минулі 10 років.

До нових зустрічей у літстудії «Парус надії»!

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

       1
234 5 678
9 10 11 1213 14 15
16 171819202122
23242526272829
30