Головна Новини Shabby chic у Гончарвіці

Shabby chic у Гончарвіці

26.09.2019 10:40

У відділі мистецтв відкрилася виставка робіт херсонської дизайнерки Оксани Наливайко (Роксана) «Ніжний шеббі шик». Вона створила неймовірно теплу, безтурботну і доброзичливу атмосферу. Це – світ без стресів...
Скромна чарівність шеббі шику нікого не залишає байдужим. Саму назву буквально можна перекласти як «потертий блиск» або «потертий шик», що й відображає його сутність. Зародився він як стиль інтер'єру порівняно недавно, у 80-і рр. ХХ століття, і придумала його жінка (хто б сумнівався?). Англійка Рейчел Ешвелл помітила, що, якщо докласти трохи старанності й фантазії, то старі речі здатні перетворитися на щось миле і ніжне, немов трояндочка на торті. Порівняння з трояндою не випадкове: саме ця квітка є улюбленим мотивом шеббі шику. Дві головні особливості стилю – це світла колірна гамма (кольори молока, ванілі, вершків, снігу, а також ніжно-рожевий, кремовий, блакитний) і присмак ретро. Всі предмети обов'язково повинні бути  «з історією». Існує тонка грань між затишком і красою, яку важко не порушити. Але в стилі шеббі шик їх легко об'єднати.
Він – для натур творчих і постійно бажаючих чогось особливого. Відповідає останній моді та, у той же час, яскраво відображає індивідуальність майстра. Він – неповторний, майже казковий.
Незважаючи на присмак «ляльковості», шеббі шик набуває все більшої популярності. Перш за все тому, що такий інтер'єр нескладно зробити самостійно, та й коштує це не дуже дорого (якщо не купувати речі в дорогих магазинах). По-друге, цей стиль дуже затишний і романтичний. Ну, і по-третє, це просто красиво.
 

Поспішайте насолодитися красою стилю шеббі шик! Виставка діє до кінця жовтня.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

1 23 4 567
8 9 10 11 12 1314
1516 17 18192021
22 23 2425 26 2728