Головна Новини «Що це взагалі таке?», або Все, що ви хотіли знати про мистецтво

«Що це взагалі таке?», або Все, що ви хотіли знати про мистецтво

03.06.2019 09:42

Ось і літо прийшло! А разом із ним до відділу мистецтв надійшло чимало цікавезних видань, що одразу ж оновили книжкову експозицію нашої виставки нових надходжень «НЛО: нові літературні об’єкти». Уваги заслуговують усі, без виключення, новинки, та окремо хочеться розповісти вам про книгу для тих, хто хоче усе й одразу. Вона має назву «Що це взагалі таке?» , а написав її редактор відділу мистецтв Бі-Бі-Сі Вілл Ґомперц.

Ця книжка – іронічний нон-фікшн, який пояснює, чому ліжко Трейсі Емін – це мистецтво, а ваше – ні. Читачу не потрібно буде зазирати ще у десятки джерел, аби дізнатися історію мистецтва. Усе, що необхідно знати, можна знайти у цій книзі. Вона описує 150 років, упродовж яких мистецтво змінювало світ, а світ змінював мистецтво. Ця історія починається з 1820 р. та преімпресіоністів, а закінчується… Не закінчується! Автор пише про наш час і дає ключові тези для розуміння тих художніх процесів, що тривають зараз.

Тут ви дізнаєтесь, яким чином арт-об’єкти, які викликають ажіотаж або навіть обурення, позначають нову концепцію у мистецтві та іноді коштують шалених грошей; які нові покоління зухвалих митців розвивають ідеї своїх попередників. Побачите хитросплетіння мистецьких течій на тлі зміни епох. Коротше, все, що ви хотіли знати про історію сучасного мистецтва, але боялися почути у відповідь нерозбірливе бурмотіння мистецтвознавчих концепцій.

Видання містить унікальний ілюстративний матеріал: і репродукції визначних творів історії мистецтва, і серію робіт відомого українського митця Микити Кравцова, які створюють концептуальний діалог із книгою Вілла Ґомперца.

Приходьте, читайте й відкривайте справжню сутність сучасного мистецтва. Будьте впевнені: якщо прочитаєте цю книгу – ваш наступний візит до галереї буде менш напруженим та набагато цікавішим!

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

     12
345 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31