Головна Новини «Співзвуччя душі і струн». Творчий вечір Альбіни Галущак

«Співзвуччя душі і струн». Творчий вечір Альбіни Галущак

16.12.2020 15:55

Творчий вечір Альбіни Галущак зібрав 11 грудня в картинній галереї Голопристанського Палацу культури «Сузір’я» справжніх поціновувачів чуттєвої і життєдайної музики. Було приємно зануритись у світ звуків скрипки, адже минулого тижня в обласній книгозбірні ім. Олеся Гончара на презентації збірки статей та нарисів Олега Олексюка «Артлабораторія “Українська Хата – талантами багата”: Перші кроки» Альбіна Галущак вразила своєю грою усіх присутніх і спонукала завсідників артлабораторії по-новому почути спів цього прекрасного інструмента. Тож неможливо було відмовитись від запрошення музикантки і не прибути на її перший в житті творчий вечір.

Альбіна Галущак хоча і народилася в Молдові, проте усе своє свідоме життя проводить на обширах Південної України. Навчалася у Голопристанській середній школі і паралельно у Голопристанській дитячій музичній школі. По завершенню шкіл продовжила навчання гри на скрипці в Херсонському музичному училищі та Одеській державній музичній академії. Під час навчання в музичній академії демонструвала неабиякі здібності музиканта, про що свідчать численні перемоги на всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Навіть цього «коронавірусного» року Альбіна Галущак взяла участь у міжнародному online-конкурсі й здобула перемогу та, відповідно, диплом лауреата І-го ступеню.

Глядачі в урочисто прикрашеній залі Голопристанського Палацу культури  11 грудня мали радість почути у виконанні пані Альбіни сучасні музичні композиції Едвіна Мартона, Ліндсі Стирлінг, Девіда Гаррета та ін. Ці твори справляють надзвичайно позитивні враження. Вони мають неймовірно сильну енергетику, а їх віртуозне виконання оживляє емоції, зашорені і притушені сірістю повсякденного буття. Емоційно насичені музичні твори підсилила і класична поезія, яку виконував під акомпанемент чарівної скрипки декламатор Палацу культури Віктор Георгієв.

Ведуча заходу Анжеліка Бондаренко-Ішханян нагадала деякі поетичні рядки, присвячені саме її величності Музиці. А начальниця відділу культури, туризму та роботи із засобами масової інформації Голопристанського міськвиконкому Альона Литвиненко від імені усіх працівників культури фестивальної столиці подарувала винуватиці свята букет духмяних осінніх квітів та запевнила, що завжди рада співпрацювати з такими талановитими і креативними особистостями. І до цього можемо додати, що завжди раді бачити талановиту скрипальку серед завсідників артлабораторії «Українська Хата – талантами багата» Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара. Побажаємо ж їй здоров’я та нових творчих звершень!

Олег Олексюк,
заслужений працівник культури України,
керівник проєкту «Українська Хата – талантами багата»

Календар подій

 1 2 3 456
7 89 10 111213
14 15 16 17 181920
21222324252627
282930