Головна Новини Творчий вечір Петра Івановича Питалєва

Творчий вечір Петра Івановича Питалєва

04.04.2012 11:16

29 березня в актовій залі зібралися письменники, члени літературних студій  «Парус надежды», «Кулішева криниця», «Елінг», студенти Херсонського базового медичного коледжу на творчому вечорі Петра Івановича Питалєва  - поета, прозаїка, драматурга, члена Національної спілки письменників України, Міжрегіональної Спілки країн СНД, лауреата обласної премії ім. М. Куліша та Б. Лавреньова.
Петро Іванович — автор повістей і оповідань «Сиреневые годы», романів «Там за гранью», «Альфа лиры», збірки п'єс «Миллениум», поетичних збірок «Предчувствие», «Дальний свет», тому вибраних віршів і поем «Возраст любви». Його твори відрізняються щирістю і професійним умінням. М.І. Братан так оцінював Петра Питалєва: «Це професійно зрілий, невпокійливий літератор і зі своєю темою (море), і зі своїм голосом, гранично щирим і правдолюбним».
Цього разу Петро Іванович розповів про сучасну світову літературу, назвав десять кращих світових письменників ХІХ і ХХ століть, десять кращих літературних творів. Перші місця в обох століттях посіли російські письменники: Лев Толстой і Володимир Набоков. Також згадувалася творчість англійського письменника Ч. Діккенса, адже 7 лютого минуло 200 років від дня народження митця.
Петро Іванович нещодавно повернувся з Канади, тому й поділився на вечорі враженнями від перебування в цій країні, ілюструючи свою розповідь фотографіями зі слайд-презентації. Але найвиразніше думки та емоції від далекої подорожі П. Питалєв передав у своїй новій поемі, яку й прочитав для запрошених.
Зустріч відбулася у четвер, а вже у суботу один із гостей творчого вечора прийшов до бібліотеки, щоб почитати лірику П.І. Питалєва.
 

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

     12
3 4 5 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31