Головна Новини У Гончарівці відбулася творча зустріч з Ігорем та Наталією Мазурами

У Гончарівці відбулася творча зустріч з Ігорем та Наталією Мазурами

26.02.2021 10:51

Наш проєкт «Гордість Херсонщини» розпочав свою ходу 28 січня минулого року. Ми впевнені, що ви пам’ятаєте яскраві зустрічі з художницею Інною Красновською-Кафтан, з народним баяністом і композитором, заслуженим працівником культури України Михайлом Баєвим, з головою ради адвокатів Херсонщини Інною Мокіною, заслуженим діячем мистецтв України, відомим режисером Олегом Натяжним та з народним артистом України Харісом Ширінським.

А 25 лютого в актовій залі книгозбірні стартував другий сезон проєкту, завдяки якому учасники заходів мають змогу ближче познайомитися з людьми, що творять сьогодення української культури на Херсонщині.

Засновники цілої низки конкурсів і фестивалів, захисники української культури на Херсонщині, заслужені працівники культури України, неймовірне творче подружжя, унікальний музично-вокальний дует «Гармонія» Ігор та Наталія Мазури на заході в Гончарівці зачаровували своєю грою на українських сопілці та бандурі. А пісні в їх виконанні викликали у присутніх шквал позитивних емоцій, тому від вдячних слухачів вони отримали у відповідь гучні оплески та вигуки «Браво!».

Вихованці Наталії Мазур – ансамбль бандуристів Херсонського фахового коледжу музичного мистецтва – підготували для такої події в’язанку українських народних пісень та виконали музичну композицію «Козак», авторами якої є учасники гурту «B&B Project» Тетяна Мазур та Сергій Шамрій.

Заступниця директорки книгозбірні Галина Володимирівна Шендерук на завершення концертної програми подякувала винуватцям заходу – родині Мазурів – і побажала їм многії літа й нових творчих звершень в Україні та в країнах Європи, куди неодноразово їх вже запрошували і стоячи аплодували за бельканто українського походження.

Шануймо родину, яка є справді Гордістю Херсонщини!

Календар подій

    1 234
5 6 7 891011
12 13 14 15 161718
19202122232425
2627282930