Головна Новини У Гончарівці відгримів другий «Караоке-батл»!

У Гончарівці відгримів другий «Караоке-батл»!

17.05.2021 14:10

Уже вдруге в стінах нашої бібліотеки відбулася гра-конкурс «Караоке-батл». Цього разу ми присвятили захід Дню матері, тому атмосфера в залі була пронизана зворушливими піснями про маму. Запрошена зіркова гостя – керівниця фольк-гурту «Олешшя», викладачка вокалу ХДУ Антоніна Потужня – привітала команди, побажала всім вдалої гри та розчулила присутніх проникливим виконанням пісні «Мамины глаза» із репертуару Тамари Гвердцителі. Пані Антоніна також виступила в якості голови журі, до складу якого увійшли справжні професіонали: Анастасія Гурьянова – викладачка вокалу в ДМШ № 3, та Оксана Нівіна – викладачка академічного вокалу в ДМШ № 1.

У пісенних боях та музичних конкурсах за право бути найкращими і отримати кубок переможця від директора бібліотеки змагалися три команди: «Лиманські пташки» (Станіславська ТГ), «Гармонія» (Білозерська ТГ), «Олешківська мрія» (Олешківська ТГ).

Групи підтримки гучно, весело, із плакатами та кульками вболівали за свої команди, допомагали їм у конкурсних завданнях, за що були нагороджені солодкими призами від бібліотеки.

Перше місце, кубок переможця та каву від нашого спонсора – кав’ярні «Дон Марко» – виборола команда «Олешківська мрія», друге і третє місця посіли команда «Гармонія» і «Лиманські пташки», за що отримали заохочувальні подарунки від Гончарівки, солодкі призи та подарункові сертифікати (річні абонементи до книгозбірні).

Гості й учасники дійства у цей день мали змогу відволіктися від буденних клопотів і отримали неабияку насолоду від неймовірного виконання щирих та теплих пісень.

Тож до зустрічі у наступному батлі!

Світлана Клименко

Календар подій

    1 2 3 4
567 8 9 10 11
12 13 14 15 16 1718
1920 21 22 23 24 25
26272829