Головна Новини У відділі мистецтв відбувся майстер-клас із кавового живопису

У відділі мистецтв відбувся майстер-клас із кавового живопису

22.10.2021 08:50

Малювання кавою – це цікавий та нескладний процес, для якого потрібні лише кава, пензлики, акварельний папір, вода і, звичайно ж, ваша фантазія.

Перед тим як поринути у творчу атмосферу кавового живопису, учасниці майстер-класу дізналися секрети, особливості та прийоми малювання, а саме: яка кава краще всього підходить для малювання та яким чином її правильно приготувати; як створювати відтінки кольору від пісочно-кремового до темно-коричневого; які додаткові ефекти дають кориця і ваніль.

Аромат улюбленого напою миттєво створив затишну атмосферу на майстер-класі, розбудив у гостей фантазію і надихнув на приємні образи. Медитативний процес малювання занурив їх у внутрішній світ і розкрив нові грані можливостей. І, хто знає, може, тепер кожен їх сніданок буде прикрашати нова кавова ілюстрація?

Можемо з впевненістю сказати, що наші гості зарядились гарним настроєм, отримали новий досвід і, головне, – власний витвір мистецтва, який пахне кавою та буде нагадувати їм про прекрасно проведений час.

Спробуйте і ви себе в ароматному кавовому живописі. Намалюйте картину улюбленим напоєм. Повірте, малювати натуральними матеріалами набагато цікавіше, ніж звичайними фарбами. А найголовніше, що для цього немає жодних вікових обмежень. Це під силу кожному!

У відділі мистецтв ви також можете придбати подарунковий сертифікат на одноразове відвідування цього та інших наших майстер-класів.

Завітайте до бібліотеки – ви не пошкодуєте!

Світлана Клименко

УВАГА: для відвідування книгозбірні при собі необхідно мати документ про повну вакцинацію від COVID-19.

Календар подій

1 2 3 4 567
8 9 10 11 121314
15 16 17 18192021
22 23 24 25 262728
2930