Головна Новини «Українська Хата» – берегиням роду людського

«Українська Хата» – берегиням роду людського

04.03.2020 14:33

У перші дні весни відчуваєш життєдайні сили відродження мрій і надій на краще. Тож 3 березня в обласній книгозбірні ім. Олеся Гончара артлабораторія «Українська Хата – талантами багата» приурочила своє засідання українській жінці – як провіснику відродження, берегині роду людського. Знаймо, що Україночка – то квітка, пелюстки якої ніколи не в’януть, а розцвітають із плином літ усе ясніше. Недарма ми стверджуємо: мати – це найрідніша людина, яка з дитинства пестила, леліяла, яка будила рано вранці й споряджала спочатку до дитячого садка, потім до школи, а потім… І це було ніби вчора… Хоча минуло вже немало літ… Саме українській жінці, яка в усі часи славилась своєю чарівною вродою та ніжністю, присвятили свої виступи завсідники «Української Хати»: народний артист України Харіс Ширінський, заслужений артист України Віктор Гурба, відомі українські поети Віктор Тютюн та Олег Олексюк, а також лауреати всеукраїнських конкурсів вокалістів Іван Бурлака та Тетяна Дудкіна.

Захід відбувся за ініціативи голови Громадської організації «Жарден» Слободчикова Павла Сергійовича. Серед учасників засідання під час традиційного розділу «Вільний мікрофон» висловлювали свої побажання українським жінкам голови ОСББ міста Херсона, які забажали побути у родинному колі «Української Хати», яка талантами багата.

Лунали українська пісня та українська поезія, радували око картини в техніці папертоль від Ірини Курашової та ростові квіти в стилі шебі-шик від Оксани Наливайко (Роксани), а просвітницько-інформаційні поради щодо користування українською вишивкою в повсякденному житті, розвиваючі вікторини і конкурси додали наснаги нам, чоловікам, ще більше працювати для покращення умов життя наших україночок.

                                               Олег ОЛЕКСЮК,
                                               заслужений працівник культури України
                                               керівник проєкту «Українська Хата –
                                                         талантами багата».

Коментарі

Олена Рудомьоткіна
05.03.2020 13:34
Дякую! Дуже цікаве й ВАЖЛИВЕ!!!

Напишіть свій коментар

Календар подій

   1 2345
6 7 8 9101112
13 141516 17 1819
20 21 22 23 242526
27282930