Головна Новини «Українська Хата» в Олешках

«Українська Хата» в Олешках

26.02.2019 10:31

Попри ожеледицю та складні погодні умови, у затишній світлиці КЗ «Олешківська районна центральна бібліотека» Олешківської районної ради 23 лютого відбулося перше виїзне засідання арт-лабораторії «Українська Хата талантами багата». Ми розуміємо, що не всі бажаючі побувати в «Українській Хаті» мають можливість прибути до обласного центру. Тому ми відгукнулися на запит шанувальників українського мистецтва смаглявої Таврії і розпочали свої зустрічі з міста козацької слави Олешки. Адже саме про Олешки та про заповідні землі Олешківського району повідав читачам герой АТО, просвітянин і краєзнавець Іван Реуцький. Його книгу «Вишневі світанки Олешок» ми й презентували у переповненій світлиці Олешківської книгозбірні.
Відбулася також презентація поетичної збірки просвітянина, поета, члена Національної Спілки письменників України Володимира Назаренка «Автопортрет на тлі Содома і Гомори». Поетичні рядки поета не залишили байдужим нікого, адже вони – про труднощі та біди багатостраждального українського народу. Своїми поетичними родзинками поділилися і місцеві поети Поліна Овраменко та Тетяна Домбровська. Українське художнє слово радувало слух, а українська вишивка Заслуженого працівника культури України, знаної співачки Раденського сільського Будинку культури, народної майстрині Наталії Ремішевської радувала око істинних шанувальників української краси, які сьогодні об’єдналися в одну родину однодумців в «Українській Хаті».
Також оваціями був зустрітий і виставковий дебют майстра-різьбяра Олега Бантюшевського. Його роботи несли у собі заряд позитивної енергетики, як і українські естрадні пісні у виконанні лауреатів всеукраїнських конкурсів вокалістів Івана Бурлаки та Антоніни Потужньої. Чимало добрих і життєдайних слів було сказано учасниками засідання на адресу української рідної мови, адже саме Дню рідної мови був тематично присвячений захід арт-лабораторії.
Смаколиками з української національної кухні почастувала присутніх господиня «Української Хати» Оксана Олексюк, а Олег Олексюк на завершення заходу подарував Олешківській книгозбірні примірник нещодавно надрукованої авторської книги для малят «А у нас був Тарас». Захід відбувся в теплій, по-родинному затишній атмосфері. Щиросердно дякуємо дирекції та працівникам КЗ «Олешківська районна центральна бібліотека» Олешківської районної ради за тісну співпрацю та за теплу гостинність. Дякуємо Олешківській районній раді та Раденській сільській раді за чинну допомогу у проведенні національно-патріотичного заходу. Шануймося!!!

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

 1 2 3 456
7 89 10 111213
14 15 16 17 181920
21222324252627
282930