Головна Новини Вечір-діалог "Живе слово"

Вечір-діалог "Живе слово"

28.03.2013 12:35

Вчителі області, що підвищують кваліфікацію у Південноукраїнському регіональному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів, завітали до нашої мистецької вітальні, щоб зустрітися з поетами Херсонської обласної організації Національної спілки письменників України. Таке живе спілкування дуже важливе для вчителів, бо саме вони доносять слово до наймолодшого покоління. Розмова видалась жвавою, адже вчителів цікавило, чим живе зараз письменницька організація Херсона, які особливості творчості майстрів слова нашого краю в загальному річищі літературного процесу України. Загороднюк Василь Степанович (голова Херсонської обласної організації Національної спілки письменників України) охоче відповідав на ці запитання. Він наголосив, що Валерій Кулик входить в десятку кращих сонетярів, розповів про найновіші видання письменників-земляків, які йдуть до читача і перекладаються іншими мовами, а це справа дуже нелегка.  Василь Степанович зачитав вірші зі своєї останньої книги «Формула Сократа», які припали до душі усім присутнім.
Дуже вміло заволодів аудиторією Олександр Бутузов, лауреат обласної премії імені М. Куліша. Він 50 років працює лікарем-психотерапевтом і стільки ж років пише вірші як філософського, так і ліричного звучання. На питання, хто з поетес є взірцем творчості, відповів – Леся Українка, Анна Ахматова, а з поетів – Йосип Мандельштам, Олександр Блок.
Валерій Кулик (заслужений діяч мистецтв України) розповів, що у Чаплинському районі планується конкурс імені Олександра Кулика. Також автор виразно читав вірші «Свиріль», «Сірий кібчик», «Гранітний пил», які прокоментував О.Бутузов, назвавши їх віртуозною лірикою.
Своїми віршами полонив серця присутніх Георгій Крюков, який в минулому працював директором школи, а зараз пише літературні твори (художньо-документальна історія «Роде наш красний», роман «Западня»).
Атмосфера заходу була дуже сприятливою і вчителі залишились задоволеними. Методист Марецька Людмила Петрівна щиро подякувала за змістовну і сердечну зустріч.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

     12
345 6 789
10 111213141516
17181920212223
24252627282930
31