Головна Новини Веселі жарти у дитячому хабі «Театральна лабораторія»

Веселі жарти у дитячому хабі «Театральна лабораторія»

31.03.2024 21:51

Народ, який сміятись вміє.

Ніхто не знищить, не розвіє.

П. Глазовий

Сміх завжди рятував людство від загибелі. Сміявся Остап Вишня, а чи легке було його життя?  А хіба не сміявся віками наш народ, співаючи веселих пісень, розповідаючи дотепних анекдотів, не нищив Шевченковою сатирою світове зло? Сміх й нині допомагає нам здобувати волю, бо коли людина сміється, вона стає впевненою та почуває себе незалежною.

До Дня сміху бібліотекарка відділу мистецтв організувала майстер-клас з акторських здібностей «Веселі жарти», в рамках дитячого хаба «Театральна лабораторія», що діє в Полігонівській бібліотеці на Миколаївщині. Спочатку ведуча розповіла про історію виникнення свята, потім пограли у веселу гру «І ми теж» та взяли участь у жартівливій вікторині. Після цього звернулися до творчості відомих майстрів української сатири та гумору. Діти, дізнавшись цікаві факти з життя їх земляка – Павла Глазового, залюбки по черзі виразно зачитали заздалегідь підготовлені його гуморески: «Мова і язик», «Батькова наука», «Чудний школяр», «Таткова радість» та ін. .

А як же не згадати про Остапа Вишню? Адже він є «королем українського сміху», його веселі гуморески та усмішки й донині актуальні. Переконатися в цьому діти вирішили, інсценізувавши його гумористичне оповідання «Паралелепіпед». Вони так вжилися в ролі учительки Оленини Василівни та учнів Олега Трійченка та Ігоря П’ятьорського, що до сліз розсмішили глядачів. Випробувати себе в акторській грі вирішили й  інші учасники. Вони взяли участь у кумедних казках-експромтах.  

Завершили захід на веселій та теплій ноті – під час чаювання діти наввипередки розповідали кумедні анекдоти.

До речі, наші учасники хаба «Театральна лабораторія» з кожною нашою зустріччю стають впевненішими у собі, вони перестали боятися сцени, під час виступів намагаються використовувати жести, міміку та виразно читають свою роль. Продовжуємо й далі наші театральні експерименти.

Руденко Л.

Календар подій

1 2345 6 7
8910 11 121314
151617 18 192021
22232425262728
293031