Головна Новини Веселий світ дитинства

Веселий світ дитинства

31.05.2024 18:29

30 травня до Міжнародного дня захисту дітей бібліотекарка відділу мистецтв Гончарівки провела на Миколаївщині музично-розважальну програму «Веселий світ дитинства» в рамках проєкту «Об’єднані Херсоном».

У книгозбірні селища Полігон зібралися діти різного віку, місцеві та переселенці, аби відпочити та відволіктися від воєнних буднів. Захід складався з двох частин: пізнавально-ігрової та творчої. Під час першої - дізналися цікаві історичні факти про виникнення свята, читали тематичні вірші, грали в ігри («Казка навпаки», «Картопля»), брали участь в естафеті «Сто друзів», інсценізували казку-експромт «Кактус», завдяки грі «Так/Ні» дітвора довідалася про свої права, які задекларовані в «Конвенції про права дітей», та найбільше сподобалося співати в караоке («Діти України», «Я малюю», «Мамочка, мама рідненька моя» та ін.).  

Святкова атмосфера, солодощі та подарунки радували дітей, проте маленькі українці вже третій рік продовжують страждати від жорстокої війни. Емоційна пісня «Ми діти війни», яку заспівали разом, зворушила всіх присутніх: батьків, бабусь та бібліотекарів. Тож, творча частина заходу пройшла під гаслом «Мир дітям України!». Спочатку юні учасники заходу зробили з паперу голубів - птахів миру, дружби та мрії. А потім продовжили творчу діяльність на вулиці, малюючи на асфальті. Різним способом діти намагалися втілити свої фантазії за допомогою крейди, зображуючи наших захисників, військову техніку з українськими прапорами, синьо-жовті серця, і, звичайно, не забули про символ миру – голуба. А ще діти написали: «Війна - це погано», «Я проти війни», «Мир Україні!», «Перемога». Ці неймовірні та яскраві роботи прикрасили подвір’я Будинку культури.

Чудовим завершення свята для дітей став улюблений смаколик - морозиво.

Руденко Л.

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
1011121314 15 16
171819 20 212223
24252627282930