Головна Новини Вишиванкове єднання у Гончарівці

Вишиванкове єднання у Гончарівці

20.05.2019 11:36

Минулий тиждень був багатим на заходи в стінах книгозбірні. У відділі мистецтв серед найяскравіших – свято до Дня вишиванки, в рамках якого відкрилися дві виставки: книжкова виставка-берегиня «Нитками вишита любов», що підготували співробітники відділу, та виставка вишитих картин «Краса навколо», автором якої є молода талановита херсонка Діана Баліна.

 

На заході прозвучали теплі слова на адресу молодої майстрині та її чарівних робіт. Діана, у свою чергу, розповіла про кожну з них: як виникла ідея створення, які матеріали використовувала та над чим працює зараз.

Книжкова виставка-берегиня зацікавила багатьох гостей заходу, зокрема, майстринь-вишивальниць та поціновувачів мистецтва вишивки, бо знайшли у виданнях, що експоновані, багато корисної та цікавої інформації про історію вишивки, її орнаментальну символіку згідно з регіонами країни, кольорове поєднання, про майстринь-вишивальниць України та Херсонщини окремо. Розділ виставки «Вишиванка – це стильно» привернув увагу прикладами ошатних чоловічих та жіночих вишиванок. А ще вишивальниць зацікавили схеми для вишивки з періодичних видань, представлених у розділі «Творча майстерня».

Було людно, панувала тепла і радісна атмосфера, яку прикрасили пісні у виконанні Івана Бурлаки та Тетяни Дудкіної, віршовані твори Олега Олексюка та Любові Баліної у власному виконанні.

На завершення заходу відбулися «вишиванковий» флешмоб та фотосесія біля витворів мистецтва на приємну згадку про День вишиванки-2019 у Гончарівці.

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13141516
17 1819 20 212223
242526272829