Головна Новини Військовий Миколай на гостині у бібліотеці

Військовий Миколай на гостині у бібліотеці

07.12.2023 08:13

6 грудня на Миколаївщині за сприяння бібліотекарів Гончарівки та військових ЗСУ відбувся захід до Дня Святого Миколая. Понад тридцять дітей місцевих і переселенців змогли не тільки повеселитися, а й отримати гостинці від незвичайного військового Миколая.

Фантастичний настрій подарувало влаштоване казкове дійство, де головними героями були Господиня та Капосниця. Одна з них щедро та гостинно приймала маленьких гостей, а інша - намагалася  зірвати захід і принесла лозинку для неслухів. Радісною подією стала поява Миколая-захисника. Діти йому довели, що вони цьогоріч гідно себе поводили та підготувалися до свята. Вони співали пісні про Миколая та про Перемогу, розповідали вірші, танцювали, імпровізували під час рольових ігор у казках, активно брали участь у конкурсах, за що й отримали солодощі та побажання на наступний рік з чарівного мішечка гостя-захисника. Наостанок, військовий Миколай промовив: «Важкі часи нині, і в добро повірити важко. Але воно є! Прийде час, коли зло згине, й у нашій країні запанує мир, любов і злагода. Адже з нами Бог і Збройні Сили України!». Після цих слів всі присутні розчулились і почали дякувати нашому Миколаю та захисникам, за їх відвагу, мужність і за чудове свято, до речі, ще один військовий був діджеєм на заході.

Мабуть, недарма, починаючи з цього року, свято Миколая буде відзначатись спільно з Днем ЗСУ, бо ціль і Святого Миколая, і військових – нести добро та захист.

Руденко Л.

Календар подій

    1 2 3 4
567 8 9 10 11
12 13 14 15 16 1718
1920 21 22 23 24 25
26272829