Головна Новини З Міжнародним днем театру!

З Міжнародним днем театру!

26.03.2021 15:39

Театр – це своєрідна фабрика емоцій! Кожен, хто хоча б раз бував на виставі, байдужим до цього виду мистецтва не залишиться. Дійство на сцені вражає нас до глибини душі, а гра акторів змушує плакати або сміятися, дивуватися, вимовляти такі любі для кожного актора слова: «браво», «на біс».

Міжнародний день театру відзначається щорічно 27 березня вже 60 років поспіль. Він був заснований у Відні на IX конгресі Міжнародного інституту театру (MIT) при ЮНЕСКО. Діяльність MIT, згідно з його статутом, має бути направлена на «зміцнення миру і дружби між народами, на розширення творчої співпраці всіх діячів світу».

Слово «театр» походить від грецького «theatron» і означає місце для видовищ, а також місце, призначене для показу драматичних творів мистецтва перед публікою.

Ми завжди відчуваємо особливу атмосферу свята, коли слухаємо оперу, насолоджуємося грацією артистів балету або з душевним трепетом стежимо за грою драматичних акторів…

З нагоди святкування Міжнародного дня театру відділ мистецтв Гончарівки запрошує на книжково-ілюстративну виставку «Театр під мікроскопом». З літератури, що представлена на ній, ви дізнаєтеся про всі нюанси роботи театральних костюмерів, гримерів, режисерів, художників і багатьох інших важливих у театрі людей – представників театральних професій, майстрів своєї справи, які роблять наше життя прекраснішим. Театр – цінне надбання культури!

Щиро вітаємо театральних діячів, працівників театрів, усіх, чиє життя пов'язане з театральною сферою, з цим прекрасним святом. Від усього серця бажаємо вам натхнення, благодатних умов для розвитку таланту, втілення творчих задумів задля плідної та успішної праці на творчій ниві!

Календар подій

  1 2 345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031