Головна Новини Запрошуємо всіх до нашого «Jazz Musik Hall»!

Запрошуємо всіх до нашого «Jazz Musik Hall»!

04.02.2020 10:05

Жоден інший стиль музики не оповитий такою таємницею походження, як джаз. Це стосується самого слова, і до сьогодні дослідники не дійшли до єдиної думки, що означає це визначення і звідки воно з'явилося. Відправною точкою розвитку і поширення цього напряму серед величезної кількості любителів музики вважається 26 лютого 1917 року, коли легендарний склад «Original Dixieland Jazz Band» записав свою першу платівку з джазовими композиціями.

Джаз – дуже цікавий вид музики!

Луїс Армстронг на питання про те, як можна визначити джаз, якось сказав: «Якщо ви взагалі ставите таке питання, то ніколи не дізнаєтеся відповідь на нього».

У джазу понад сорок піджанрів: Early Jazz, Modern Jazz, Jazz Related, Bop, Swing, Vocal Jazz, Cool Jazz, World Fusion, Latin Jazz, Funk – і це лише одна четверта списку...

Згідно з дослідженням, проведеним двома професорами з Університету Джона Хопкінса, коли джазові музиканти імпровізують, їх мозок включає медіальну префронтальну кору – частину мозку, яка відповідає за вільне самовираження.

«Великий Гетсбі» Фіцжеральда був натхненний «Століттям Джазу». Взагалі-то, першою людиною, що використала це визначення, – Jazz Era – і став сам письменник.

Такий яскравий і багатоликий, а разом із тим – загадковий і звабливий… Це все про джаз!

Ми облаштували для вас майданчик «Jazz Musik Hall», де можна повною мірою насолодитися цим жанром музики. Можна зіграти джазові твори на фортепіано, скориставшись нотами з фонду відділу мистецтв, можна заспівати у караоке всесвітньо відомі джазові хіти або просто, зручно влаштувавшись у релакс-зоні, подивитися відеозаписи з виступом джазових виконавців і зарядитися їх приголомшливою енергетикою. І, звичайно, влаштувати оригінальну джазову фотосесію!

Запрошуємо всіх бажаючих до відділу мистецтв!
«Jazz Musik Hall» відкритий для вас з 09.00 до 18.00 щодня, крім п'ятниці.

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

 1 2 3 456
7 89 10 111213
14 15 16 17 181920
21222324252627
282930