Головна Новини “Життя — мій шлях”: творчий вечір до 65-річчя Павла Підлипняка

“Життя — мій шлях”: творчий вечір до 65-річчя Павла Підлипняка

06.05.2012 13:17

26 квітня в актову залу бібліотеки завітали письменники, музиканти, друзі, колеги, аби привітати Павла Феодосійовича з ювілеєм. Павло Підлипняк народився в 1947 році в селі Носівці Гайсинського району Вінницької області. Закінчив Томський інститут АСУ і радіоелектроніки, в 1980 році — аспірантуру Кишинівського політехнічного інституту. Але Павло Феодосійович дуже любив вірші, вчив їх напам'ять і в 1980 році почав пробувати себе в їх написанні. Він став активним учасником літературного процесу міста, почав відвідувати літературні студії, які працюють при бібліотеці. Видав невеликі збірки поезій “Розум серця”, “Світ душі”, “Притяжение женщины”, "Живу, надіюсь, вірую”, спогади “Зустрічі з Миколою Братаном” та ін.
Розпочався вечір віршем “Шануйте Вкраїну”, який прочитав артист Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша Андрій Клочко. Протягом зустрічі звучали ліричні поезії зі збірки “Притяжение женщины» у виконанні Володимира Моргуна, а також вірші “Жнивар”, “Життя дорога”, “Сідає сонце, вечоріє” та ін.
Павла Феодосійовича з ювілеєм вітали З.Я. Бережна — секретар Херсонської міської ради, І.Р. Мазур — заступник начальника управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації, В.С. Загороднюк — голова обласної організації Національної спілки письменників України, А.І. Власюк —  директор Білозерської ЗОШ,  який є земляком  ювіляра. Приємною несподіванкою стали привітання від колег з Миколаєва. Зворушливо прозвучали прем'єри пісень на вірші П. Підлипняка композитора І. Полєвікова “Ленинградская” у виконанні народного артиста України Х. Ширінського та романс А. Шейченка “Я снова думаю о Вас”, який виконав заслужений артист України, доцент Херсонського державного університету В. Гурба.
Завершився вечір віршем ювіляра:

Не дай зневірі взяти верх,
від правди відійти.
І через зраду, а чи гріх
Не мрій себе спасти!

І не забудь хоча б на мить,
Що ти людина тут!
Що треба совісті служить,
І в цьому вища суть.
 

Коментарі

петро шишко
18.05.2012 12:25

Щиро вражений, що маю таких земляків. Дуже зацікавився поезією автора. Я виріс також у селі Носівці і хочу донести односельчанам творчість П.Ф.Підлипняка.

Напишіть свій коментар

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13141516
17 1819 20 212223
24 2526272829