Головна Новини Зустріч з «Українською Хатою» в Станіславі

Зустріч з «Українською Хатою» в Станіславі

14.06.2021 13:58

Приємно бути причетними до нових креативних ініціатив, які сприятимуть розвитку літературно-мистецьких традицій краю. Так, 12 червня мали нагоду поділитися напрацюваннями та певним досвідом роботи артлабораторії «Українська Хата – талантами багата» Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара з колегами зі Станіславської публічної бібліотеки, які мають наміри запустити в дію бібліотечний артмайданчик. У ході ознайомлення з особливостями приміщення Станіславської книгозбірні та прилеглої території виникало чимало креативних ідей щодо використання його на благо територіальної громади та бібліотечної справи славного села Станіслава Херсонської області.

Цього ж дня відбулась зустріч активу артлабораторії із потенційними читачами книгозбірні. Дорослі та малеча Станіслава мали радість не лише пройнятися творами сучасних поетів Херсонщини Олега Олексюка та Марини Сакари, а і насолодитися переглядом мінівиставки робіт лауреата Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «Орнамент долі»,  української вишивальниці Оксани Олексюк.

Дякуємо директорці Станіславської публічної бібліотеки Олені Маляренко та депутату Станіславської сільської ради Анжелі Потаповій за запрошення та щиросердні наміри більш тісно співпрацювати з актив-групами артлабораторії «Українська Хата – талантами багата».

                                   Олег ОЛЕКСЮК,
                                   керівник проєкту «Українська Хата – талантами багата»

Календар подій

  1 2 345
6 7 89101112
13141516171819
20212223242526
2728293031