Головна Новини Зустріч з актрисою, письменницею, нашою співвітчизницею, яка проживає в Німеччині — Інною Корогід

Зустріч з актрисою, письменницею, нашою співвітчизницею, яка проживає в Німеччині — Інною Корогід

24.05.2011 10:42

9 років пролетіло після першої зустрічі херсонців із цікавою особистістю, в минулому драматичною актрисою, театральним режисером, сценаристом Інною Корогід. Вже тоді Інна Петрівна приємно вразила аудиторію і розширила коло своїх прихильників.

Інна Корогід починала як драматична актриса в Києві на сцені театру ім. І. Франка. Потім були театри Одеси, Ленінграда, де вона грала головні ролі. Але актрисі хотілося самостійності, вона стає режисером, та таким, що її запрошували ставити спектаклі за кордоном. У 1981 році після 10 років роботи в Польщі, Корогід поверталась на батьківщину, але на кордоні її арештовують за “зв'язок із заходом”. І хоча підозра була безпідставною, їй прийшлось перенести страждання. Так вона стала політичною емігранткою, це не зломило її. Зараз вона виступає в ролі письменниці. Час від часу приїздить в рідний Київ, а тепер і в Херсон.

На зустріч, яка відбулася 24 травня в актовій залі, крім її шанувальників прибули зовсім молоді люди (учні загальноосвітньої школи №52, студенти Херсонського базового медичного коледжу, курсанти Херсонського морехідного училища рибної промисловості). І Інна Петрівна відразу відчула їх зацікавленість. Актриса блискуче читала новели зі своїх книжок, есе, присвячені друзям-акторам В. Тихонову, М. Козакову, виконувала за роялем власні пісні, деякі навіть разом із заслуженою артисткою України Н. Лелеко.

І акторка, і публіка були задоволені зустріччю. На подарованій книзі І. Корогід, залишила автограф:

«Замечательная библиотека!

Изумительные люди!!

Очаровательная молодёжь!!

Держитесь так!!!» 

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13141516
17 1819 20 212223
242526272829