Головна Новини Зустріч з кримським літератором, членом Національної спілки письменників України Едуардом Абрамовим

Зустріч з кримським літератором, членом Національної спілки письменників України Едуардом Абрамовим

26.05.2011 11:38

26 травня відбулася творча зустріч з відомим кримським поетом Едуардом Абрамовим, членом Національної спілки письменників України, який першим же своїм віршем зачарував публіку. Автор розповідав про свою творчість, майстерно, артистично читав вірші про рідну Феодосію, присвяти відомим письменникам: О. Гріну, М.Гумільову, М. Цвєтаєвій, С. Єсеніну. Оскільки в залі були присутні молоді моремани з Херсонського морехідного училища рибної промисловості, кілька віршів прочитав про море, морські порти («Моряки», «Заветная гавань», «Приморские города», «Норд-Ост»).

Е. Абрамов захопив слухачів передісторією і читанням "Десятой, завершающей главы к роману А. С. Пушкина «Евгений Онегин", написану ним на основі матеріалів, що дійшли до нас після знищення О. С. Пушкіним рукопису десятої глави.

Говорили про третій завершальний том до роману М. О. Шолохова "Тихий Дон", в якому Е. Абрамов дає можливість знову зустрітися з Григорієм Мелеховимі дізнатися, як склалася доля головних героїв.

Знайомство з Е. Абрамовим - автором понад тридцяти поетичних збірок, прозаїчних творів і повного перекладу відомих сонетів В. Шекспіра знайшло відгук у серцях слухачів.

Декілька книг Едуард Михайлович подарував бібліотеці. Приходьте, будь ласка, і читайте. 

Коментарі

Напишіть свій коментар

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13141516
17 181920212223
242526272829